PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

HP DeskJet GT 5820 - Nowy Zawodnik na Scenie Urządzeń Wielofunkcyjnych

HP DeskJet GT 5820 - Nowy Zawodnik na Scenie Urządzeń Wielofunkcyjnych

Firma HP odcisnęła duże piętno na rynku urządzeń wielofunkcyjnych. Ich drukarki czy skanery wciąż są używane w dużych firmach. Również użytkownicy prywatni chętnie korzystają z oferty kalifornijskiego giganta. Właśnie do tej drugiej grupy odbiorców skierowane jest najnowsze urządzenie, wprowadzone na polski rynek kilka tygodni temu.

 Najważniejszy jest klient

Przy tworzeniu HP DeskJet GT 5820 przyświecała myśl o indywidualnym kliencie, który sięgnie po produkt, ponieważ drukuje dużo i często. Użytkownik indywidualny może okazać się niekiedy klientem bardziej wymagającym niż niejedna firma. Dla niego nie liczy się tylko dobry wydruk, ale również koszta eksploatacji i wysoka efektywność. HP dokładnie o tym wie. Jak stwierdziła Małgorzata Głażewska (Marketing Manager, HP Inc Polska), konsumenci często szukają innowacji - a te, mają za zadanie ograniczać koszty i minimalizować przerwy w pracy. Ich produkt ma być odpowiedzią na potrzeby takich osób - druk wysokiej jakości ma stać się ekonomiczny, a obsługa urządzenia intuicyjna.

urzadzenie hp gt5820


Jaka drukarka będzie najlepsza?


 Tanio, szybko, ale dobrze

Teraz coś więcej o samym urządzeniu. DeskJet GT 5820 jest przygotowany na szybkie drukowanie dużej ilości materiałów. Mowa tu o nawet 8000 stron w kolorze (zestaw butelek z atramentem HP) lub do 5000 stronna jednej butelce wypełnionej czarnym atramentem. Przy sugerowanej cenie 25 zł za takowy wkład, koszt wydrukowania jednej strony oscyluje pomiędzy 0,01 a 0,02 groszy. Myślę, że to rozsądne kwoty, zakładając, że tusz rzeczywiście będzie zapewniał druk profesjonalnej jakości, nasycony kolorem i odpornym na blaknięcie.

tusze do tego urzadzenia

Kilka słów o atramencie, a raczej jego wymianie. Cały czas wspominam o nakierowaniu produktu na użytkownika indywidualnego i tak jest też w tym przypadku. Nikt z nas nie chce wzywać specjalisty, aby wymienić tusz. Dlatego DeskJet oferuje innowacyjny system HP, który pozwala na łatwe uzupełnianie atramentu, dodatkowo zapobiegając rozlaniu płynu. Zbiorniki są przezroczyste, co pozwala na dokładną kontrolę procesu napełniania - proste, ale jakże użyteczne.

wymiana tusze w gt5820


 Obsługa zdalna

Żyjemy w środowisku, wymagającym stałego połączenia sieciowego. Nikt chyba nad tym nie ubolewa, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Wykorzystuje to także HP, które zaimplementowało w swoim urządzeniu funkcję zdalnego łączenia się z nim poprzez smartfon lub tablet. Do pierwszej konfiguracji sprzętu wystarczy urządzenie mobilne. Obsługę DeskJet GT 5820 umożliwia aplikacja HP All-in-One Printer Remote. Za jej pomocą wyślemy “zlecenia” skanowania lub drukowania, wprost ze smartfona do pamięci urządzenia. Możliwy jest również druk bezmarginesowy.


blog comments powered by Disqus
HP DeskJet GT 5820 - Nowy Zawodnik na Scenie Urządzeń Wielofunkcyjnych
Autor: Szymon Szott