PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Honor 8X - namiastka flagowca

Sony Wypuszcza Xperię XA1 Ultra i Ogłasza Promocję na Dzień Matki

Sony Wypuszcza Xperię XA1 Ultra i Ogłasza Promocję na Dzień Matki

Sony Mobile postanowiło nieco urozmaicić tegoroczną wiosnę oraz obchody Dnia Matki w Polsce. Na nasz rynek trafia najnowsza Sony Xperia XA1 Ultra, a dodatkowo do 28 maja potrwa promocja, podczas której możemy zakupić zestawy prezentowe w atrakcyjnej cenie.

Sony Xperia XA1 Ultra w wersji Dual SIM to ulepszona, większa wersja tradycyjnej Xperii XA1. 6-calowy wyświetlacz Full HD, przedni aparat 16 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu, wywoływanie migawki za pomocą gestu oraz wydajna bateria czynią z tego modelu idealny telefon na wycieczki, biwaki i podróże. Już po kilku minutach ładowania urządzenie zyskuje energię na kilka godzin pracy. Dodatkowo Xperia XA1 Ultra podobnie posiada funkcję Xperia Actions (podobnie, jak jej poprzedniczka), która uczy się nawyków użytkownika i sugeruje najkorzystniejsze ustawienia, co jest przydatne nie tylko podczas rozmaitych wypraw.

Sugerowana cena detaliczna tego telefonu to 1699 złotych.

Kolejną ciekawą wieścią od Sony jest promocja z okazji Dnia Matki. Akcja potrwa jedynie do 28 maja, więc zainteresowani nie powinni zwlekać. W skład zestawu prezentowego wchodzi Xperia XZ oraz bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-XB950N1.

XZ nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - to smartfon, który przez wielu uważany jest za idealny: doskonała jakość robionych zdjęć (nawet dla ruchomych obiektów), inteligentna bateria oraz charakterystyczny design są czymś, o czym nie jest łatwo zapomnieć.

Dołączone słuchawki również nie należą do grona "szaraczków". To, co je wyróżnia to funkcja EXTRA BASS, która solidnie wzmacnia niskie tony. Prócz tego, dzięki cyfrowej eliminacji dźwięków otoczenia, zapewniają komfort użytkowania nawet w zatłoczonych, hałaśliwych miejscach. MDR-XB950N1 mogą bezprzewodowo działać do 22 godzin. Dla tych, którzy nie znają tego modelu, warto dodać, że te słuchawki mimo tego, że są nauszne to nie będą zajmowały dużo miejsca w torbie czy plecaku, ponieważ są składane.

Cena promocyjna zestawu to 2499 zł. Zestawy dostępne sa między innymi w punktach sprzedażowych sieci RTV Euro AGD, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz Komputronik.

blog comments powered by Disqus
Sony Wypuszcza Xperię XA1 Ultra i Ogłasza Promocję na Dzień Matki