PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki tani powerbank do 50 zł? |TOP 7|

Inteligentne Zegarki Huawei Watch 2 Pojawiły Się w Przedsprzedaży

Inteligentne Zegarki Huawei Watch 2 Pojawiły Się w Przedsprzedaży

Huawei Watch 2 to idealny smartwatch dla aktywnych osób, które docenią mnóstwo sportowych funkcji oraz osobistego trenera, który w czasie rzeczywistym informuje użytkownika o potrzebie zmiany tempa biegu.

Dziś przedpremierowo pojawił się w sprzedaży w Polsce nowoczesny, inteligentny zegarek - Huawei Watch 2. Ten model, jako bezpośredni następca Huawei Watcha, jest jego dużo lepszą wersją, która została wzbogacona między innymi o mnóstwo trybów treningowych oraz funkcję osobistego trenera. Urządzenie zostało wyposażone w GPS oraz GLONASS, a to oznacza, że śledzenie trasy oraz prędkości może się odbywać bez udziału dodatkowych urządzeń mobilnych. Oprócz tego zegarek jest "uzbrojony" w sensory, które rejestrują dystans, prędkość, liczbę kroków, puls, spalane kalorie, rodzaj chodu itp. Na podstawie zebranych danych Huawei Watch 2 w czasie rzeczywistym informuje o potrzebie zmiany tempa, a po treningach generuje dla użytkownika pełny raport, a także określa to, ile czasu organizm będzie potrzebował na regenerację sił.


Ranking smartwatchów


Huawei Watch 2 w końcu wolny

Ten smartwatch waży ok. 40 gram. W jego wnętrzu znajduje się procesor Qualcomm Snapdragon Wear 210 z 768 MB pamięci operacyjnej oraz bateria 420mAh, która wystarcza na trzy tygodnie zwykłego użytkowania zegarka lub do dziesięciu godzin w trybie treningowym. Urządzenie posiada także wbudowany głośnik, mikrofon, Wi-Fi, NFC, a także Bluetooth, co daje dużo możliwości. System operacyjny, z którym pracuje to Android Wear 2.0. - jest on kompatybilny zarówno z urządzeniami z Androidem, jak i tymi z iOS-em.

Ci, którzy zdecydują się na przedpremierowy zakup, otrzymają w prezencie bezprzewodowe słuchawki Huawei Sport. Wewnętrzna pamięć smartwatcha może pomieścić jakieś 2,5 GB plików muzycznych, a więc do odtwarzania muzyki podczas treningu lub spaceru będziemy potrzebowali jedynie jego. Dołączone słuchawki są specjalnie profilowane, aby nie wypadać z uszu podczas biegu. Dodatkowo posiadają wbudowany system, który pozwala na bezprzewodowe sterowanie smartfonem lub smartwatchem. Za jakość dźwięku odpowiada technologia APTX.


Huawei Sport

Huawei Watch 2 jest dostępny do wyczerpania zapasów za 1499 zł w wybranych punktach sprzedaży.

blog comments powered by Disqus
Inteligentne Zegarki Huawei Watch 2 Pojawiły Się w Przedsprzedaży