PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Soundbarów do 1000 zł

Sony Pracuje Nad Własną Wersją Switcha?

Sony Pracuje Nad Własną Wersją Switcha?

Od jakiegoś czasu krążą plotki o tym, jakoby Sony, zachęcone sukcesem Nintendo Switcha, powzięło zamiar stworzenia własnej wersji tej innowacyjnej konsolki do gier. Nowy produkt miałby nosić dumną nazwę "Playman".

Nie jest tajemnicą to, że przenośne konsole od Sony nie osiągnęły sukcesu, który mógłby porównywać się kiedykolwiek z osiągnięciami Nintendo w tej dziedzinie. Od jakiegoś czasu jednak, zwłaszcza w sieci, krążą rozmaite plotki o tajemniczym "Playmanie", który miałby zdetronizować Switcha


Gry i akcesoria do Nintendo Switch w dobrych cenach - sprawdź to >>>


Playman w akcji

Na razie nie są znane żadne konkrety, daty, ani specyfikacje, jednak Sony, jako producent PS Vita i PSP najprawdopodobniej pójdzie za ciosem. Efektem atmosfery wyczekiwania wśród fanów są opublikowane niedawno materiały koncepcyjne, które dowodzą tego, że nowa konsola Sony faktycznie może być łudząco podobna do najświeższej konsolki Nintendo. Swoją drogą, Microsoft jest aktualnie zajęty dopracowywaniem Xboxa Scorpio, a więc to doskonały moment na wypuszczenie takiego produktu. Warto zaznaczyć, że już w 2015 roku japoński gigant opatentował pewien projekt, który wygląda podobnie do omawianego "Playmana".


Tajemniczy patent Sony

Opublikowane pierwotnie przez Curved/labs materiały sprawiają wrażenie, jakby ten produkt faktycznie już miał swoją ostateczną formę, jednak należy pamiętać, że to jedynie zgrabne wizualizacje idei, która wcale nie musi zostać zrealizowana przez korporację Sony. Jeżeli jednak zostanie urzeczywistniona to możemy spodziewać się naprawdę dobrego sprzętu, który będzie w stanie uruchamiać najnowsze gry w zadowalającej jakości, bo jak wszyscy wiemy - w przypadku konsol do gier Sony zawsze wygrywa pod względem jakości.

blog comments powered by Disqus
Sony Pracuje Nad Własną Wersją Switcha?