PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Sony Pracuje Nad Własną Wersją Switcha?

Sony Pracuje Nad Własną Wersją Switcha?

Od jakiegoś czasu krążą plotki o tym, jakoby Sony, zachęcone sukcesem Nintendo Switcha, powzięło zamiar stworzenia własnej wersji tej innowacyjnej konsolki do gier. Nowy produkt miałby nosić dumną nazwę "Playman".

Nie jest tajemnicą to, że przenośne konsole od Sony nie osiągnęły sukcesu, który mógłby porównywać się kiedykolwiek z osiągnięciami Nintendo w tej dziedzinie. Od jakiegoś czasu jednak, zwłaszcza w sieci, krążą rozmaite plotki o tajemniczym "Playmanie", który miałby zdetronizować Switcha


Gry i akcesoria do Nintendo Switch w dobrych cenach - sprawdź to >>>


Playman w akcji

Na razie nie są znane żadne konkrety, daty, ani specyfikacje, jednak Sony, jako producent PS Vita i PSP najprawdopodobniej pójdzie za ciosem. Efektem atmosfery wyczekiwania wśród fanów są opublikowane niedawno materiały koncepcyjne, które dowodzą tego, że nowa konsola Sony faktycznie może być łudząco podobna do najświeższej konsolki Nintendo. Swoją drogą, Microsoft jest aktualnie zajęty dopracowywaniem Xboxa Scorpio, a więc to doskonały moment na wypuszczenie takiego produktu. Warto zaznaczyć, że już w 2015 roku japoński gigant opatentował pewien projekt, który wygląda podobnie do omawianego "Playmana".


Najlepsze gry na PlayStation 4 - sprawdź, zanim kupisz >>>


Tajemniczy patent Sony

Opublikowane pierwotnie przez Curved/labs materiały sprawiają wrażenie, jakby ten produkt faktycznie już miał swoją ostateczną formę, jednak należy pamiętać, że to jedynie zgrabne wizualizacje idei, która wcale nie musi zostać zrealizowana przez korporację Sony. Jeżeli jednak zostanie urzeczywistniona to możemy spodziewać się naprawdę dobrego sprzętu, który będzie w stanie uruchamiać najnowsze gry w zadowalającej jakości, bo jak wszyscy wiemy - w przypadku konsol do gier Sony zawsze wygrywa pod względem jakości.Sprawdź TOP 20 Najmocniejszych PowerBanków


Jakie kontrolery gry są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kontrolerów gier z 6/2015. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kontrolery gry warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Sony DualShock 3 Sony DualShock 3Best of the best!
2Esperanza EG103 Esperanza EG103 Sprawdź sam
3Sony DualShock 4 Sony DualShock 4 Ten ma niezłą cenę!
4Logitech Driving Force GT Logitech Driving Force GT Polecany model
5Microsoft Xbox 360 Wireless Controller - Black Microsoft Xbox 360 Wireless Controller - Black Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Kontrolerów Gier - Czerwiec 2015

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Sony Pracuje Nad Własną Wersją Switcha?