PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Rozwój Europejskich Producentów - Znamy Numer 1!

Rozwój Europejskich Producentów - Znamy Numer 1!

Rynek urządzeń domowych rozwija się w ogromnym tempie. Firmy księgują zyski i planują inwestycje, lecz na tle konkurencji jedna z nich wypada lepiej. Stawia ona na rozwój, dzięki temu osiąga rekordowe przychody. O kim mowa?

Najlepszy producent?

Tytuł najszybciej rozwijającego się producenta urządzeń domowych w Europie przypada włoskiej firmie Candy. Produkuje ona zaawansowany sprzęt AGD, którego znakiem rozpoznawczym stała się możliwość łączenia z aplikacją. Biorąc pod uwagę wyniki z ostatnich lat, Candy zamknęła rok 2016 księgując przychód na poziomie 1,035 milionów euro. Na tym jednak nie koniec - producent zapowiedział, że do 2019 roku planuje inwestycje na poziomie aż 105 milionów euro! Czy ktoś się jeszcze dziwi skąd przyznany tytuł?

candy group

Patrząc na rozwój firmy zauważamy, że w pierwszym kwartale 2016 roku, odnotowano 8% wzrostu przychodów. Wynik dobry. Natomiast już w drugim kwartale było to 11%. Takie tempo rozwoju podkreśla pozycję firmy na rynku. Ponadto, grupa Candy zwiększyła swój udział na rynku europejskim aż o 20%.

Nasza siła polega na łączeniu tradycji, związanej z historią marki, z nowoczesnością. - Beppe Fumagalli.

Włoski przepis na sukces

Na czym polega sukces Włochów? Candy stawia na skuteczny, sprawdzony model biznesowy, pewnie wkracza na nowe rynki, ale przede wszystkim opiera swoją ofertę na innowacyjnych produktach i technologiach. Jest niekwestionowanym liderem nowoczesnych rozwiązań - ich dziełem jest sprzęt AGD sterowany z wykorzystaniem aplikacji. W nadchodzących latach firma planuje uzyskanie przychodu na poziomie 2 miliardów euro. Część inwestycji będzie kierowana na marketing i komunikację - ma to na celu stworzenie możliwie najlepszych rozwiązań i pozyskanie wiernej bazy klientów.

sprzęty candy


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Jakie lodówki wolnostojące są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu lodówek wolnostojących z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które lodówki wolnostojące warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Bosch KGV36KL32 Bosch KGV36KL32Best of the best!
2Samsung RB 29 FERNDSS Samsung RB 29 FERNDSS Sprawdź sam
3Samsung RB31FERNBSA Samsung RB31FERNBSA Ten ma niezłą cenę!
4Bomann KS 4261 Bomann KS 4261 Polecany model
5Bosch KGE49AL41 Bosch KGE49AL41 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Lodówek - Wybieramy Najkorzystniejszą Ofertę Spośród Dostępnych na Rynku!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Rozwój Europejskich Producentów - Znamy Numer 1!