PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najtańsze polecane lodówki do 800 zł |TOP 5|

Rozwój Europejskich Producentów - Znamy Numer 1!

Rozwój Europejskich Producentów - Znamy Numer 1!

Rynek urządzeń domowych rozwija się w ogromnym tempie. Firmy księgują zyski i planują inwestycje, lecz na tle konkurencji jedna z nich wypada lepiej. Stawia ona na rozwój, dzięki temu osiąga rekordowe przychody. O kim mowa?

Najlepszy producent?

Tytuł najszybciej rozwijającego się producenta urządzeń domowych w Europie przypada włoskiej firmie Candy. Produkuje ona zaawansowany sprzęt AGD, którego znakiem rozpoznawczym stała się możliwość łączenia z aplikacją. Biorąc pod uwagę wyniki z ostatnich lat, Candy zamknęła rok 2016 księgując przychód na poziomie 1,035 milionów euro. Na tym jednak nie koniec - producent zapowiedział, że do 2019 roku planuje inwestycje na poziomie aż 105 milionów euro! Czy ktoś się jeszcze dziwi skąd przyznany tytuł?

candy group

Patrząc na rozwój firmy zauważamy, że w pierwszym kwartale 2016 roku, odnotowano 8% wzrostu przychodów. Wynik dobry. Natomiast już w drugim kwartale było to 11%. Takie tempo rozwoju podkreśla pozycję firmy na rynku. Ponadto, grupa Candy zwiększyła swój udział na rynku europejskim aż o 20%.

Nasza siła polega na łączeniu tradycji, związanej z historią marki, z nowoczesnością. - Beppe Fumagalli.

Włoski przepis na sukces

Na czym polega sukces Włochów? Candy stawia na skuteczny, sprawdzony model biznesowy, pewnie wkracza na nowe rynki, ale przede wszystkim opiera swoją ofertę na innowacyjnych produktach i technologiach. Jest niekwestionowanym liderem nowoczesnych rozwiązań - ich dziełem jest sprzęt AGD sterowany z wykorzystaniem aplikacji. W nadchodzących latach firma planuje uzyskanie przychodu na poziomie 2 miliardów euro. Część inwestycji będzie kierowana na marketing i komunikację - ma to na celu stworzenie możliwie najlepszych rozwiązań i pozyskanie wiernej bazy klientów.

sprzęty candy

blog comments powered by Disqus
Rozwój Europejskich Producentów - Znamy Numer 1!
Autor: Szymon Szott