PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niezawodnych pralko-suszarek

LG Prezentuje Nowe Monitory Dla Graczy Podczas ESPORT NOW 2017

LG Prezentuje Nowe Monitory Dla Graczy Podczas ESPORT NOW 2017

Podczas tego weekendu odbywają się finałowe rozgrywki ESPORT NOW 2017. Najlepsze drużyny walczą o nagrody z puli kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale główne wydarzenie nie jest jedyną atrakcją. Firma LG zaprezentowała pięć nowych modeli monitorów dla graczy.

Pierwsza publiczna prezentacja serii GM79G, MP59G oraz UM69G nieprzypadkowo odbywa się podczas takiej imprezy. Zaprezentowane modele posiadają szereg funkcji, które mają zapewnić przewagę na wirtualnych polach bitew dzięki doskonałej jakości obrazu. Ich przeznaczeniem jest sprostanie wymaganiom graczy, dla których liczy się czas reakcji oraz pełna widoczność nawet w najciemniejszych scenach. Taki sprzęt docenią również ci, którzy spędzają codziennie wiele godzin przy komputerze, używając kilku aplikacji jednocześnie, ponieważ posiada wygodne, intuicyjne ustawienia oraz funkcję dzielenia ekranu.

LG GM79G


Kibice elektronicznego sportu są pierwszymi, którzy ujrzeli między innymi LG 24GM79G - model zaprojektowany z myślą o maksymalnej płynności obrazu nawet w najtrudniejszych warunkach. To, co w nim najlepsze zostało docenione przez takie zespoły jak Izako Boars, Pompa Team czy PACT. Nad płynnym obrazem czuwa technologia AMD FreeSync, a nad prędkością reakcji tryb DAS, który eliminuje opóźnienie do 1 ms. Do tego dochodzi mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak Black Stabilizer i Color Weakness, które odpowiadają za jakość barw czy Screen Split, odpowiadający za swobodne dostosowanie ustawień podziału ekranu. Monitor wyposażony jest także w technologię, która chroni wzrok użytkownika. Częstotliwość odświeżania ekranu tego modelu wynosi 144 Hz.

LG UM69G


Ranking najlepszych monitorów dla graczy


Dla tych, którzy cenią sobie szerszą perspektywę powstały monitory UM69G. Wszystko, co najlepsze w GM79G, znalazło się również i tutaj. Doskonała płynność, optymalny czas reakcji, głębia kolorów, bezpieczeństwo oczu - prócz tego wszystkiego zastosowano ultra panoramiczną matrycę IPS o przekątnej 29” lub 34” i proporcjach 21:9, co zapewnia nie tylko większe pole widzenia, ale także czyste i żywe kolory niezależnie od kąta patrzenia.

LG MP59G


Ci, którym zależy na jak najwyższej jakości w możliwie najniższej cenie, powinni zwrócić uwagę na modele z serii MP59G. Posiadają one wszystkie najważniejsze funkcje, jednak bez przesadnego rozmachu. Znajdziemy w nich między innymi AMD FreeSync, DAS Mode, Black Stabilizer, Screen Split, Reader Mode oraz matrycę IPS o rozdzielczości Full HD. Monitory z tej serii występują w wersjach 24 i 27-calowych, z czego te mniejsze powinny się znaleźć na półkach sklepowych w cenie, która nie przekroczy 699 zł.

blog comments powered by Disqus
LG Prezentuje Nowe Monitory Dla Graczy Podczas ESPORT NOW 2017