Trwa Inwazja Snapbotsów na Europę - Debiut Snapchat Spectacles

Trwa Inwazja Snapbotsów na Europę - Debiut Snapchat Spectacles

W Londynie, Paryżu, Wenecji, Berlinie i Barcelonie pojawiły się specjalne automaty - Snapbots, dzięki którym Europejczycy mogą zakupić innowacyjne okulary Snapchat Spectacles, zdolne do nagrywania krótkich sekwencji wideo.

Amerykańska premiera tego urządzenia nie przeszła bez echa, czego wynikiem były rozmaite aukcje, podczas których cena produktu była celowo zawyżana. Europejczycy w końcu mogą bez przeszkód zakupić ten produkt nie tylko na stronie internetowej spectacles.com, ale także w jednej z europejskich stolic, w których pojawiły się nietypowe maszyny vendingowe - snapbots. To pierwszy raz, kiedy te okulary są dostępne w innym miejscu niż Stany Zjednoczone.


Rankingi najlepszych kamer sportowych - sprawdź, zanim kupisz >>>


Zeszłoroczna premiera w USA okazała się niebywałym sukcesem. Punkty, w których można było zakupić Snapchat Spectacles były dosłownie oblegane. Nie chodzi oczywiście o sam design okularów, który nie musi przypaść do gustu każdemu, ale o ich funkcjonalność - są zdolne do nagrywania krótkich, 10-sekundowych nagrań i przesyłania ich do telefonu właściciela lub na jego konto Snapchat. W każdym razie nie jest to sprzęt dla "tajniaków", ponieważ te "bryle" są widoczne już z daleka - są duże, kolorowe i mają nietypowy wygląd, a same obiektywy są dodatkowo podkreślane kolorową obwódką.

Snapchat Spectacles


Kamery cyfrowe - ogromny wybór i atrakcyjne ceny >>>


Biorąc pod uwagę wiadomy koszt transportu oraz europejskie prawa podatkowe, można było się spodziewać tego, że zapłacimy drożej niż Amerykanie. Dokładnie tak się stało. W USA koszt ich zakupu wynosi około 490 zł, w Europie zapłacimy jakieś 650 zł. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i po jego konfiguracji w zasadzie używamy tylko jednego przycisku, aby zacząć nagrywanie, a cała reszta odbywa się automatycznie.Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź


Jakie kamery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kamer z 5/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kamery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Sony NEX-FS700 Sony NEX-FS700Best of the best!
2Sony HDR-CX6 Sony HDR-CX6 Sprawdź sam
3Sony HDR-CX450 Sony HDR-CX450 Ten ma niezłą cenę!
4Sony FDR-AXP33 Sony FDR-AXP33 Polecany model
5Panasonic HC-V160 Panasonic HC-V160 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Najbardziej Popularnych Kamer Zeszłego Miesiąca!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more