PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Trwa Inwazja Snapbotsów na Europę - Debiut Snapchat Spectacles

Trwa Inwazja Snapbotsów na Europę - Debiut Snapchat Spectacles

W Londynie, Paryżu, Wenecji, Berlinie i Barcelonie pojawiły się specjalne automaty - Snapbots, dzięki którym Europejczycy mogą zakupić innowacyjne okulary Snapchat Spectacles, zdolne do nagrywania krótkich sekwencji wideo.

Amerykańska premiera tego urządzenia nie przeszła bez echa, czego wynikiem były rozmaite aukcje, podczas których cena produktu była celowo zawyżana. Europejczycy w końcu mogą bez przeszkód zakupić ten produkt nie tylko na stronie internetowej spectacles.com, ale także w jednej z europejskich stolic, w których pojawiły się nietypowe maszyny vendingowe - snapbots. To pierwszy raz, kiedy te okulary są dostępne w innym miejscu niż Stany Zjednoczone.


Rankingi najlepszych kamer sportowych - sprawdź, zanim kupisz >>>


Zeszłoroczna premiera w USA okazała się niebywałym sukcesem. Punkty, w których można było zakupić Snapchat Spectacles były dosłownie oblegane. Nie chodzi oczywiście o sam design okularów, który nie musi przypaść do gustu każdemu, ale o ich funkcjonalność - są zdolne do nagrywania krótkich, 10-sekundowych nagrań i przesyłania ich do telefonu właściciela lub na jego konto Snapchat. W każdym razie nie jest to sprzęt dla "tajniaków", ponieważ te "bryle" są widoczne już z daleka - są duże, kolorowe i mają nietypowy wygląd, a same obiektywy są dodatkowo podkreślane kolorową obwódką.

Snapchat SpectaclesBiorąc pod uwagę wiadomy koszt transportu oraz europejskie prawa podatkowe, można było się spodziewać tego, że zapłacimy drożej niż Amerykanie. Dokładnie tak się stało. W USA koszt ich zakupu wynosi około 490 zł, w Europie zapłacimy jakieś 650 zł. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i po jego konfiguracji w zasadzie używamy tylko jednego przycisku, aby zacząć nagrywanie, a cała reszta odbywa się automatycznie.Zobacz porównanie Słuchawek dla Melomanów


Jakie kamery sportowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kamer sportowych z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kamery sportowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Goclever DVR Extreme Pro 4K Goclever DVR Extreme Pro 4KBest of the best!
2Xiaoyi Yi Action YDXJ01XY Xiaoyi Yi Action YDXJ01XY Sprawdź sam
3OVERMAX ActiveCam 4.1 BL OVERMAX ActiveCam 4.1 BL Ten ma niezłą cenę!
4Eken H9R Eken H9R Polecany model
5Manta EYE MM333 Manta EYE MM333 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najtańszych Polecanych Kamerek Sportowych

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Trwa Inwazja Snapbotsów na Europę - Debiut Snapchat Spectacles