Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

W końcu dotarły i do nas atrakcyjne, nowoczesne słuchawki Bluetooth z funkcją redukcji szumów, które zapewniają świetną jakość dźwięku i są idealnym urządzeniem do umilenia podróży.

AKG N60NC BT to nauszne słuchawki, których głównym atrybutem jest bardzo dobra jakość dźwięku. Zostały wyposażone w dostosowaną do potrzeb osób podróżujących technologię redukcji szumów - Active Noise Cancellation, która w połączeniu z najwyższej klasy materiałami (pianka z pamięcią kształtu i skóra ekologiczna) daje świetne efekty. Dzięki temu nawet jadąc pociągiem lub oczekując na zatłoczonym dworcu, możemy całkowicie odciąć się od otoczenia i stworzyć swoją prywatną strefę komfortu.

AKG N60NC w etui


Rankingi najlepszych telefonów komórkowych i smartfonów - sprawdź, zanim kupisz >>>


Słuchawki działają bezprzewodowo. Przy pomocy Bluetooth 4.0 możemy łączyć się z dowolnym, wyposażonym w tę technologię urządzeniem mobilnym. W przypadku telefonów N60NC BT pozwala także na odbieranie połączeń za pomocą jednego przycisku. Wbudowany akumulator umożliwia maksymalnie 15 godzin pracy przy włączonych wszystkich funkcjach i nawet do 30 godzin z samą funkcją ANC.


Słuchawki nauszne - ogromny wybór i atrakcyjne ceny >>>


AKG N60NC

Kolejnym powodem do tego, by zabrać ten model ze sobą na wycieczkę jest możliwość złożenia go, dzięki czemu zmieści się nawet w kieszeni. Oprócz tego mamy tutaj cały zestaw przydatnych akcesoriów: uniwersalny pilot/mikrofon, dodatkowy, odporny na splątanie przewód, adapter samochodowy oraz eleganckie etui. Sugerowana cena tych słuchawek to 1299 zł.Sprzęt komputerowy taniej o 600zł ►


Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Corsair Void Surround Hybrid czerwone Corsair Void Surround Hybrid czerwoneBest of the best!
2Ravcore Gaming 7.1 Zen Czarno-czerwony Ravcore Gaming 7.1 Zen Czarno-czerwony Sprawdź sam
3Natec Genesis HV59 Czarno-czerwony Natec Genesis HV59 Czarno-czerwony Ten ma niezłą cenę!
4Roccat Renga Czarny Roccat Renga Czarny Polecany model
5Razer Kraken 7.1 Chroma Czarny Razer Kraken 7.1 Chroma Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Słuchawek - Jakie Słuchawki Będą Najlepsze?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more