PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

  • Dodano: 9 miesięcy, 2 tygodnie temu
  • Ocena: (2) (0)
Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

W końcu dotarły i do nas atrakcyjne, nowoczesne słuchawki Bluetooth z funkcją redukcji szumów, które zapewniają świetną jakość dźwięku i są idealnym urządzeniem do umilenia podróży.

AKG N60NC BT to nauszne słuchawki, których głównym atrybutem jest bardzo dobra jakość dźwięku. Zostały wyposażone w dostosowaną do potrzeb osób podróżujących technologię redukcji szumów - Active Noise Cancellation, która w połączeniu z najwyższej klasy materiałami (pianka z pamięcią kształtu i skóra ekologiczna) daje świetne efekty. Dzięki temu nawet jadąc pociągiem lub oczekując na zatłoczonym dworcu, możemy całkowicie odciąć się od otoczenia i stworzyć swoją prywatną strefę komfortu.

AKG N60NC w etui


Rankingi najlepszych telefonów komórkowych i smartfonów - sprawdź, zanim kupisz >>>


Słuchawki działają bezprzewodowo. Przy pomocy Bluetooth 4.0 możemy łączyć się z dowolnym, wyposażonym w tę technologię urządzeniem mobilnym. W przypadku telefonów N60NC BT pozwala także na odbieranie połączeń za pomocą jednego przycisku. Wbudowany akumulator umożliwia maksymalnie 15 godzin pracy przy włączonych wszystkich funkcjach i nawet do 30 godzin z samą funkcją ANC.


Słuchawki nauszne - ogromny wybór i atrakcyjne ceny >>>


AKG N60NC

Kolejnym powodem do tego, by zabrać ten model ze sobą na wycieczkę jest możliwość złożenia go, dzięki czemu zmieści się nawet w kieszeni. Oprócz tego mamy tutaj cały zestaw przydatnych akcesoriów: uniwersalny pilot/mikrofon, dodatkowy, odporny na splątanie przewód, adapter samochodowy oraz eleganckie etui. Sugerowana cena tych słuchawek to 1299 zł.Xiaomi Mi A1


blog comments powered by Disqus
Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT