PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

W końcu dotarły i do nas atrakcyjne, nowoczesne słuchawki Bluetooth z funkcją redukcji szumów, które zapewniają świetną jakość dźwięku i są idealnym urządzeniem do umilenia podróży.

AKG N60NC BT to nauszne słuchawki, których głównym atrybutem jest bardzo dobra jakość dźwięku. Zostały wyposażone w dostosowaną do potrzeb osób podróżujących technologię redukcji szumów - Active Noise Cancellation, która w połączeniu z najwyższej klasy materiałami (pianka z pamięcią kształtu i skóra ekologiczna) daje świetne efekty. Dzięki temu nawet jadąc pociągiem lub oczekując na zatłoczonym dworcu, możemy całkowicie odciąć się od otoczenia i stworzyć swoją prywatną strefę komfortu.

AKG N60NC w etui


Słuchawki działają bezprzewodowo. Przy pomocy Bluetooth 4.0 możemy łączyć się z dowolnym, wyposażonym w tę technologię urządzeniem mobilnym. W przypadku telefonów N60NC BT pozwala także na odbieranie połączeń za pomocą jednego przycisku. Wbudowany akumulator umożliwia maksymalnie 15 godzin pracy przy włączonych wszystkich funkcjach i nawet do 30 godzin z samą funkcją ANC.


AKG N60NC

Kolejnym powodem do tego, by zabrać ten model ze sobą na wycieczkę jest możliwość złożenia go, dzięki czemu zmieści się nawet w kieszeni. Oprócz tego mamy tutaj cały zestaw przydatnych akcesoriów: uniwersalny pilot/mikrofon, dodatkowy, odporny na splątanie przewód, adapter samochodowy oraz eleganckie etui. Sugerowana cena tych słuchawek to 1299 zł.

blog comments powered by Disqus
Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT