PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT

W końcu dotarły i do nas atrakcyjne, nowoczesne słuchawki Bluetooth z funkcją redukcji szumów, które zapewniają świetną jakość dźwięku i są idealnym urządzeniem do umilenia podróży.

AKG N60NC BT to nauszne słuchawki, których głównym atrybutem jest bardzo dobra jakość dźwięku. Zostały wyposażone w dostosowaną do potrzeb osób podróżujących technologię redukcji szumów - Active Noise Cancellation, która w połączeniu z najwyższej klasy materiałami (pianka z pamięcią kształtu i skóra ekologiczna) daje świetne efekty. Dzięki temu nawet jadąc pociągiem lub oczekując na zatłoczonym dworcu, możemy całkowicie odciąć się od otoczenia i stworzyć swoją prywatną strefę komfortu.

AKG N60NC w etui


Rankingi najlepszych telefonów komórkowych i smartfonów - sprawdź, zanim kupisz >>>


Słuchawki działają bezprzewodowo. Przy pomocy Bluetooth 4.0 możemy łączyć się z dowolnym, wyposażonym w tę technologię urządzeniem mobilnym. W przypadku telefonów N60NC BT pozwala także na odbieranie połączeń za pomocą jednego przycisku. Wbudowany akumulator umożliwia maksymalnie 15 godzin pracy przy włączonych wszystkich funkcjach i nawet do 30 godzin z samą funkcją ANC.


Słuchawki nauszne - ogromny wybór i atrakcyjne ceny >>>


AKG N60NC

Kolejnym powodem do tego, by zabrać ten model ze sobą na wycieczkę jest możliwość złożenia go, dzięki czemu zmieści się nawet w kieszeni. Oprócz tego mamy tutaj cały zestaw przydatnych akcesoriów: uniwersalny pilot/mikrofon, dodatkowy, odporny na splątanie przewód, adapter samochodowy oraz eleganckie etui. Sugerowana cena tych słuchawek to 1299 zł.Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!


Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Master & Dynamic MH40 Master & Dynamic MH40Best of the best!
2Bowers & Wilkins P7 Wireless Bowers & Wilkins P7 Wireless Sprawdź sam
3Audio-Technica ATH-MSR7NC Audio-Technica ATH-MSR7NC Ten ma niezłą cenę!
4Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Polecany model
5Audeze Sine Audeze Sine Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Słuchawek Dla Wymagających - Ranking + TEST

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Na Nasz Rynek Wkraczają Słuchawki AKG N60NC BT