PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gogle PlayStation VR Sprzedały Się Już Milion Razy

Gogle PlayStation VR Sprzedały Się Już Milion Razy

Sony ujawniło swoje najświeższe wyniki sprzedażowe. To pierwszy raport związany z wirtualną rzeczywistością - pozostałe firmy, pomimo tego, że są na rynku dłużej niż Sony, wciąż milczą.

Japoński gigant technologiczny nie ujawnił co prawda bardzo szczegółowych danych, jednak to, co wypłynęło na wierzch, w zupełności wystarcza, aby zrozumieć sytuację, która panuje na rynku VR. Konkurencja wciąż nie pochwaliła się swoimi wynikami, jednak nie zmienia to faktu, że zestawy VR od Sony zostały zakupione już ponad milion razy. Biorąc pod uwagę to, że wśród użytkowników znajduje się około 60 milionów konsol PS4, możemy łatwo oszacować, że na gogle VR decyduje się co 60 posiadacz tej konsoli.


Sprawdź, gdzie kupisz gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony najtaniej >>>


Przy okazji ujawniono, że zakupiono już ponad pięć milionów gier, które współpracują z technologią wirtualnej rzeczywistości. Gracze spędzają z nimi średnio 25 minut na sesję. Niedawno wydany Farpoint okazał się być drugą najchętniej kupowaną grą w Wielkiej Brytanii w pierwszym tygodniu po premierze. Nowe gry oraz akcesoria (dla przykładu - PSVR Aim) mają być tym, co jeszcze podniesie sprzedaż i zachęci użytkowników do zainteresowania się tą technologią.

Farpoint


Najlepsze gry na PS4 - sprawdź, zanim kupisz >>>


Szef Sony Interactive Entertainment przyznaje, że jest jeszcze wiele do zrobienia, w celu spopularyzowania wirtualnej rzeczywistości, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę liczbę posiadaczy najnowszych konsol Sony. Jeżeli wierzyć jego słowom to wyniki sprzedażowe firmy byłyby o wiele wyższe, ale w niektórych częściach świata podaż była niewystarczająca, w związku z czym zdecydowano się nawet na ograniczenie działań marketingowych, żeby nie pogarszać sytuacji.Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!


Jakie wirtualne rzeczywistości są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu wirtualnej rzeczywistości z 12/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które wirtualne rzeczywistości warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Google Cardboard 2.0 Google Cardboard 2.0Best of the best!
2Google Fiit VR Google Fiit VR Sprawdź sam
3Dreamz VR 2.0 Dreamz VR 2.0 Ten ma niezłą cenę!
4Gear VR Gear VR Polecany model
5HTC Vive HTC Vive Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wirtualna Rzeczywistość - Poradnik Świąteczny TOP 5

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gogle PlayStation VR Sprzedały Się Już Milion Razy