PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

ASUS ZenFone Zoom S Dociera do Polski - Idealny Smartfon dla Turysty?

ASUS ZenFone Zoom S Dociera do Polski - Idealny Smartfon dla Turysty?

ASUS ZenFone Zoom S, który jest znany w innych częściach świata jako ASUS ZenFone 3 Zoom, w końcu dotarł i na nasz rynek. Dzięki możliwości robienia świetnych zdjęć, pojemnej baterii oraz wydajnemu procesorowi zdaje się być idealnym urządzeniem do zabrania w podróż.

Ten model potrafi wykonywać zdjęcia zarówno na co dzień, jaki w trakcie rozmaitych wypraw, bliskim i dalekim obiektom, jednocześnie pracując długo bez konieczności ładowania baterii oraz obsługując wiele aplikacji. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii fotografii smartfonowej, a także nowatorskiego, dwusoczewkowego układu optycznego, potężnej baterii o pojemności 5000 mAh i energooszczędnego procesora Qualcomm Snapdragon 625.

Specyfikacja ZenFone Zoom SWakacje od rat.


Dwusoczewkowy układ optyczny opiera się na dwóch aparatach: głównym z szerokokątnym obiektywem o przesłonie f/1,7 i ogniskowej 25 mm, współpracującym z matrycą SONY IMX362 o rozdzielczości 12 Mpix o dużych pikselach 1,4 µm oraz wyspecjalizowanym aparacie 59 mm o rozdzielczości 12 Mpix z 2,3-krotnym zoomem optycznym i 12-krotnym zoomem całkowitym. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą jakość zdjęć, niezależnie od odległości fotografowanych przez nas obiektów. Do tego dochodzi świetna jakość nawet przy słabym oświetleniu lub w nocy, a dodatkowo ekran można wykorzystać jako lampę błyskową podczas robienia selfie. Istotną sprawą jest również możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K ze stałym autofocusem.

ZenFon Zoom S


Asus ZenFone Zoom S - sprawdź, gdzie kupisz najtaniej >>>


Kiedy w trakcie wycieczki natrafimy na wyjątkowo paskudną pogodę czy inne przeciwności losu, które zmuszą nas do biernego wypoczynku, możemy wykorzystać najnowszego ZenFone'a do wyświetlania zdjęć, przeglądania sieci czy odtwarzania filmów w rozdzielczości Full HD na 5,5-calowym wyświetlaczu z filtrem światła niebieskiego, który zapobiega przemęczeniu oczu.

Największym atutem tego telefonu zdaje się być bateria, której pojemność wynosi 5000 mAh. W połączeniu z energooszczędnym procesorem Qualcomm Snapdragon 625 wystarcza to na nagrywanie w rozdzielczości 4K UHD przez sześć godzin bez przerwy lub na 42 dni czuwania. Urządzenie może pełnić też funkcję power banku i posiada czytnik linii papilarnych.


Rankingi i porównania nowoczesnych banków energii - sprawdź, zanim kupisz >>>


blog comments powered by Disqus
ASUS ZenFone Zoom S Dociera do Polski - Idealny Smartfon dla Turysty?