PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Długopis 3D Printer Invention - Tańsza Alternatywa Dla Drukarek 3D

Długopis 3D Printer Invention - Tańsza Alternatywa Dla Drukarek 3D

Technologia trójwymiarowego druku sprawdza się doskonale zarówno do tworzenia drobnych ozdób i zabawek, jak i nawet do drukowania całych domów. Firma Goclever wypuściła na nasz rynek produkt, który ze względu na swoją cenę będzie dostępny praktycznie dla wszystkich.

Te urządzenie wyglądem przypomina nieco futurystyczny długopis, który zresztą obsługujemy całkiem podobnie. Wewnątrz umieszczamy wkłady ze specjalnego tworzywa, które pod wpływem temperatury zmieniają swój stan skupienia na płynny, co pozwala na całkowitą kontrolę procesu drukowania. Samodzielnie nanosimy kolejne elementy i warstwy, tworząc dowolny kształt czy figurę przestrzenną. Wszystko działa na podobnej zasadzie, na jakiej funkcjonują pistolety do kleju itp., a co za tym idzie - obsługa jest wyjątkowo prosta.

Goclever Długopis 3D


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Niewielka waga oraz wyprofilowany kształt sprawiają, że długopis idealnie leży w dłoni. Podczas pracy lub zabawy możemy płynnie regulować prędkość wysuwania się materiału, zmieniać rodzaj wkładu oraz temperaturę nagrzewania. Wbudowany ekran wyświetla dodatkowo parametry pracy. Zarówno samo urządzenie, jak i dołączona ładowarka zostały wyróżnione certyfikatami zgodnymi z dyrektywami Unii Europejskiej, co oznacza między innymi to, że 3D Printer Invention jest odpowiednio przetestowany i bezpieczny.

Ze względu na te kwestie oraz na cenę, którą ustalono na 179 zł, ten produkt zdaje się być świetną propozycją dla młodzieży, uczniów i studentów. Wkłady, używane do drukowania, są dostępne w sprzedaży w różnych kolorach w niewysokiej cenie. Ten drukujący długopis 3D zdaje się być idealnym narzędziem do kreatywnego spędzania czasu, rozwijania swoich zdolności manualnych oraz zabawy.

Jakie drukarki 3d są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu drukarek 3d z 1/2015. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które drukarki 3d warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Velleman 3D K8200 Velleman 3D K8200Best of the best!
2Velleman Vertex 3D Velleman Vertex 3D Sprawdź sam
3German RepRap 100310 German RepRap 100310 Ten ma niezłą cenę!
43Novatica Gate 3D 3Novatica Gate 3D Polecany model
53D Pirx3D 3D Pirx3D Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Drukarek 3D - Styczeń 2015

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Długopis 3D Printer Invention - Tańsza Alternatywa Dla Drukarek 3D