PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Luksusowe Lodówki Side by Side |TOP 7|

Długopis 3D Printer Invention - Tańsza Alternatywa Dla Drukarek 3D

Długopis 3D Printer Invention - Tańsza Alternatywa Dla Drukarek 3D

Technologia trójwymiarowego druku sprawdza się doskonale zarówno do tworzenia drobnych ozdób i zabawek, jak i nawet do drukowania całych domów. Firma Goclever wypuściła na nasz rynek produkt, który ze względu na swoją cenę będzie dostępny praktycznie dla wszystkich.

Te urządzenie wyglądem przypomina nieco futurystyczny długopis, który zresztą obsługujemy całkiem podobnie. Wewnątrz umieszczamy wkłady ze specjalnego tworzywa, które pod wpływem temperatury zmieniają swój stan skupienia na płynny, co pozwala na całkowitą kontrolę procesu drukowania. Samodzielnie nanosimy kolejne elementy i warstwy, tworząc dowolny kształt czy figurę przestrzenną. Wszystko działa na podobnej zasadzie, na jakiej funkcjonują pistolety do kleju itp., a co za tym idzie - obsługa jest wyjątkowo prosta.

Goclever Długopis 3D

Niewielka waga oraz wyprofilowany kształt sprawiają, że długopis idealnie leży w dłoni. Podczas pracy lub zabawy możemy płynnie regulować prędkość wysuwania się materiału, zmieniać rodzaj wkładu oraz temperaturę nagrzewania. Wbudowany ekran wyświetla dodatkowo parametry pracy. Zarówno samo urządzenie, jak i dołączona ładowarka zostały wyróżnione certyfikatami zgodnymi z dyrektywami Unii Europejskiej, co oznacza między innymi to, że 3D Printer Invention jest odpowiednio przetestowany i bezpieczny.

Ze względu na te kwestie oraz na cenę, którą ustalono na 179 zł, ten produkt zdaje się być świetną propozycją dla młodzieży, uczniów i studentów. Wkłady, używane do drukowania, są dostępne w sprzedaży w różnych kolorach w niewysokiej cenie. Ten drukujący długopis 3D zdaje się być idealnym narzędziem do kreatywnego spędzania czasu, rozwijania swoich zdolności manualnych oraz zabawy.

blog comments powered by Disqus
Długopis 3D Printer Invention - Tańsza Alternatywa Dla Drukarek 3D