PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Lumia Wiecznie Żywa - Oto Prototyp Lumii 960!

Lumia Wiecznie Żywa - Oto Prototyp Lumii 960!

Ten kto twierdzi, że Lumia wraz ze smartfonami wyposażonymi w mobilnego Windowsa odeszła w niebyt... niech zamilknie! Bowiem, do sieci wyciekły informacje dotyczące kolejnego smartfonowego dziecka ekipy Microsoftu, który niebawem zadebiutuje na rynku mobilnym!

Od ostatniego debiutu kolejnej Lumii spod skrzydła Microsoftu minęło już przeszło dwa lata. Przez ten czasu wielu zdołało już pożegnać się ze wspomnianą marką i ostatecznie pogrzebać cały temat na dobre. Wszyscy Ci, który tak myśleli właśnie mogą doznać pewnego szoku, bowiem w sieci pojawiły się wzmianki oraz same zdjęcia kolejnej Lumii od Microsoftu! Ale czy to prawda? Sprawdźmy to!

lumia wiecznie żywa

Nie da się zaprzeczyć temu, że Lumia 950 wprowadziła kilka innowacyjnych funkcji podczas jej debiutu. Nowy na ówczesne czasy Windows 10, możliwość wykorzystania smartfona jako komputera poprzez funkcję Continuum to kilka ciekawych elementów z całego zestawu, który wówczas proponował nam Microsoft. Szkota tylko, że nie napędziło to przewidywanej fali sprzedaży.

nowa lumia 960

Czy podobnie będzie z Lumią 960? Czy rzeczywiście jest to nowa Lumia? Być może Was rozczaruję, ale... na obecną chwilę można jedynie powiedzieć, że... owa Lumia 960 to jedynie poprawiona wersji istniejącej już Lumii 950, która nie była wolna od pewnego rodzaju bolączek. Dalej mielibyśmy do czynienia ze Snapdragonem 820, 20 mpix kamerą PureView z potrójną doświetlającą lampą LED. 

czy jest miejsce dla windowsa


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Jeśli pogrzebiemy dłużej w sieci, wówczas dowiemy się, że projekt nowej Lumii został mówiąc delikatnie... zawieszony. Czyżby Microsoft znalazł się w przysłowiowej kropce? Miejmy nadzieję, że nie i tym razem stworzą coś, co pokochają miliony zapalonych wielbicieli mobilnych urządzeń! Pytanie tylko, czyw urządzeniu znajdziemy mobilnego Windowsa czy jednak Androida? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia po sobie łapce w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Lumia Wiecznie Żywa - Oto Prototyp Lumii 960!