PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Promocja MSI Venom

Dragon Age: Początek w Ramach Games with Gold - Nie dla Polaków!

Dragon Age: Początek w Ramach Games with Gold - Nie dla Polaków!

Program Games with Gold z początkiem każdego miesiąca startuje z kolejnym zestawem darmowych gier. W ramach tego abonamentu możemy otrzymać kilka ciekawych tytułów, a w przyszłym miesiącu traf padł na Dragon Age: Początek. Niestety, ale obywatele naszego kraju nie będą zadowoleni...

Niejednokrotnie doświadczyliśmy tego, że jesteśmy traktowani jako obywatele drugiej kategorii. Premiery najnowszych gier, filmów czy książek pojawiają się u nas z delikatnym (ale jednak) opóźnieniem. Co prawda, tego typu sytuacje pojawiają się coraz to rzadziej, ale wciąż spędzają nam sen z powiek. Pech chciał, że trafiło na jedną grę z usługi Games with Gold.

dragon age na games with gold

Mowa tutaj o usłudze, dzięki której mamy możliwość zagrywania się w mniej lub bardziej popularne gry dla Xboxa 360 lub Xboxa One. Liczba owych tytułów jest dosyć spora, ale rzadko trafiają się takie "rodzynki" jak chociażby wspomniany Dragon Age: Początek. O co się rozchodzi? Otóż, wszyscy subskrybenci wspomnianej już usługi, otrzymają ową grę... oprócz nas. Jak to możliwe?!

  • Watch Dogs
  • Zoo Tycoon
  • Dragon Age: Początek
  • BattleBlock Theater

Zapewne, macie teraz ochotę wylać wiadro pomyj na cały Microsoft, ale nie róbcie tego tak pochopnie! Bowiem, winny nie do końca jest sam gigant z Redmond, gdyż licencja na grę nie obejmuje naszego kraju. Zatem, pozostaje cieszyć się pozostałymi trzema tytułami z listy. Zasmuceni? Rozgoryczeni? Jest jeszcze szansa!

dragon age nie dla polaków

W tej sprawie nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska Microsoftu. Pozostaje więc nadzieja, że sprawę uda się jeszcze załatwić i jeszcze otrzymamy grę Dragon Age: Początek, albo coś w zamian. Powiedzcie, co byście chcieli dostać w zamian? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach i na forum. Nie zapomnijcie o ocenieniu materiału.

blog comments powered by Disqus
Dragon Age: Początek w Ramach Games with Gold - Nie dla Polaków!