Microsoft Wskrzesza Kontroler Pierwszego Xboxa!

Microsoft Wskrzesza Kontroler Pierwszego Xboxa!

Za nami jedno z ważniejszych wydarzeń tegorocznych targów E3. Gigant z Redmond zaprezentował nam nowe wcielenie konsoli Xbox One, a teraz dochodzą nas słuchy, jakoby w niedalekiej przyszłości pojawić się miał Duke - kontroler pierwszego Xboxa! Zainteresowanych zapraszam do lektury...

Zdania traktujące temat Xboxa One X są niezmiernie podzielone. Jedni chwalą nowego "klocka" za górującą nad konkurentem (PS4 Pro) specyfikację, inni zaś ganią za... brak konkretnych tytułów od ogrania... z czym trudno się nie zgodzić. Co prawda, MS zaprezentował nam garść gier na wyłączność, ale to i tak za mało w porównaniu do produktów tworzonych z myślą o PlayStation 4/Pro od Sony. Wielką niewiadomą jest również osławione 4K w 60 FPS-ach, bowiem już teraz można śmiało powiedzieć, że nowe Destiny "pójdzie" jedynie w 30 FPS-ach...


Chcesz kupić Xboxa One? Co powiesz na tę ofertę!


geneza gamepada

Dość jednak gadania o Xboksie One X, bowiem już tworzymy oddzielny materiał traktujący tenże właśnie temat. Zatem, przechodząc do meritum... jak już wiecie, Microsoft planuje niejako wskrzesić pada od pierwszego Xboxa, którego charakterystyczna nazwa to Duke. Ogromny ja na owe czasy kontroler wzbudził dwuznaczne odczucia, ale bez dwóch zdań, został on wręcz pokochany przez wielbicieli marki Xbox.

stary dobry duke


Chcesz wygrać komputer wart 2500 zł? Koniecznie zgłoś się do udziału w naszym konkursie!


Czyżby gigant z Redmond ma zamiar zagrać na sentymentalnych wspomnieniach sprzed kilkunastu lat, a przy okazji na tym zarobić? Cóż, kasa musi się zgadzać, a jeśli jest ku temu okazja (patrz nawiązanie współpracy z firmą Hyperkin), wówczas trzeba brać wiatr w żagle i robić swoje! Czy nowy/stary kontroler będzie identyczny jak pierwowzór?

stare kontra nowe


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Dokładnych danych nie posiadamy, ale można śmiało powiedzieć, że ów model zostanie wyposażony w ekranik z logo Xbox i w odpowiedni sposób rozmieszczone bumpery, by nieco bardziej zwiększyć jego praktyczność przy użytkowaniu. Ponadto, ów pad będzie również kompatybilny z systemem Windows 10, a podłączymy go poprzez aż 3-metrowy przewód!Cena? Nieznana. Premiera? Najpewniej podczas nadchodzących wielkimi krokami wakacji. Co o tym sądzicie? Czy ktokolwiek skusi się na Duke'a? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach poniżej materiału. Nie zapomnijcie także o forum i.. łapce w górę! ;)

Jakie kontrolery gry są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kontrolerów gier z 6/2015. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kontrolery gry warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Sony DualShock 3 Sony DualShock 3Best of the best!
2Esperanza EG103 Esperanza EG103 Sprawdź sam
3Sony DualShock 4 Sony DualShock 4 Ten ma niezłą cenę!
4Logitech Driving Force GT Logitech Driving Force GT Polecany model
5Microsoft Xbox 360 Wireless Controller - Black Microsoft Xbox 360 Wireless Controller - Black Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Kontrolerów Gier - Czerwiec 2015

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more