PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Honor 20 vs Xiaomi Mi 9 - Fotograficzne starcie

Amerykański test Apple iPhone 4

Amerykański test Apple iPhone 4

Najnowszy Apple iPhone 4 to przede wszystkim zupełnie nowy wygląd. Smartfon jest o 24% smuklejszy w porównaniu do poprzedniego model 3GS, posiada przyzwoitą kamerę do wideorozmowy, gniazdo kart microSIM i anteny ukryte w metalowej ramie okalającej telefon. Obudowa iPhone-a 4 została pokryta specjalnym materiałem, przez co telefon jest sztywniejszy i trwalszy w porównaniu do plastiku. Zobacz jakie są wady i zalety Apple iPhone 4.

Apple iPhone 4

Portal technologiczny cnet.com opublikował na swoich stronach pierwszą recenzję smartfona Apple iPhone 4. Według redaktora Kenta Germana iPhone 4 jest najlepszym modelem smartfona w dotychczasowej historii Apple. Ciekawy wygląd, doskonałe właściwości ekranu oraz dobra wydajność charakteryzują najnowszy produkt Apple. Zapewne wkrótce okaże się że model ten po raz kolejny trafi na listę bestsellerów... podobnie jak większość produktów amerykańskiego koncernu.

Apple iPhone 4

Zobacz jakie są wady i zalety Apple iPhone 4, według redakcji cnet.com.

Zalety:

Nowy iPhone 4 zapewnia większą wydajność w porównaniu do poprzednika, lepsze właściwości ekranu oraz ładniejszy design.

Wady:

Wielozadaniowość smartfona niestety ale wiąże się z pewnymi kompromisami. Szkoda, że na ekranie jest miejsce tylko na 12 aplikacji.

Podsumowując:

Nowym iPhone 4, Apple po raz kolejny pokazało światu, że jest mocnym graczem na rynku smartfonów. Oryginalny design, duża funkcjonalność oraz satysfakcjonująca wydajność czynią iPhone 4 najlepszym dotychczasowym smartfonem Apple.

blog comments powered by Disqus
Amerykański test Apple iPhone 4