PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

ZOWIE Prezentuje Gamingowe Nowości ze Swojej Oferty

ZOWIE Prezentuje Gamingowe Nowości ze Swojej Oferty

BenQ stworzyło markę ZOWIE, skierowaną na gaming. Taki zabieg się udał, a produkty ZOWIE możemy dziś obserwować na największych wydarzeniach w świecie e-sportu. Po produkty marki sięgają również klienci indywidualni, którzy chcą podnieść komfort i osiągi swojej gry. Co nowego przygotowało ZOWIE by BenQ?

Nowości do gry

ZOWIEnamieszało w świecie e-sportu, tego nie da się ukryć. Sam nie raz widzę ich produkty w rękach najlepszych graczyCounter-Strike czy League of Legends. Takie sceny są dowodem jakości produktów BenQ oraz świetną promocją marki. ZOWIE nie zwalnia jednak tempa i prezentuje dwa nowe produkty - jeden z nich ucieszy szczególnie wiernych fanów marki.

Jeśli nie posiadasz jeszcze ulubionego modelu myszki to czas poznać ofertę producentów!

Klawiatura Zowie Celeritas II

Klawiatura Celeritas II


Szukasz idealnej klawiatury dla siebie? Sprawdź koniecznie nasz ranking!


W gamingowym światku, uszanowaniem cieszą się myszki od ZOWIE. Jednak firma idzie o krok dalej - tworzy klawiaturę. Jak możecie się domyśleć, jest to mechaniczna konstrukcja. Skierowana została stricte do gamingu, posiada optymalny i dobrze wyczuwalny skok i opór klawiszy. Tego właśnie poszukują gracze na całym świecie. Co ważne, klawiatura ma eliminować efekt “double key press”, czyli niezamierzonego podwójnego naciśnięcia. Oko ucieszy natomiast regulowane czerwone podświetlenie LED. Przełączniki zostały dodatkowo wyposażone w sprężynę, która zwiększa żywotność klawiatury. O dziwo (skoro to klawiatura e-sportowa), zastosowano pełny układ klawiszy, tj. z blokiem numerycznym. Jasne, dzięki temu klawiatura będzie bardziej uniwersalna, ale jeśli chodzi o wyjazdy na turnieje, to możemy mieć problem z komfortowym przewożeniem urządzenia.

Switche w klawiaturze Celeritas II

Powrót legendy?

Głosy tłumu zostały wysłuchane. Spełniły się prośby użytkowników. Do oferty firmy powraca, ukochana przez fanów firmy, podkładka G-SR z niebieskim nadrukiem! Nowa G-SR SE nie różni się parametrami od zwykłych czarnych podkładek ZOWIE, zapewnia jednak lepszy poślizg. Jednak, jak można było zauważyć po prośbach użytkowników - niebieski nadruk “coś” zmieniał. I właśnie tego brakowało wielu graczom na całym świecie. Podkładka jest kompatybilna w 100% ze wszystkimi rodzajami myszek. Wymiary to 480 x 400 x 3,5 mm

Podkładka G-SR SE

Jakie myszki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu myszek z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które myszki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie FK1+ Zowie FK1+Best of the best!
2SteelSeries Rival 300 SteelSeries Rival 300 Sprawdź sam
3Zowie EC1-A Zowie EC1-A Ten ma niezłą cenę!
4Razer DeathAdder Chroma Razer DeathAdder Chroma Polecany model
5Zowie FK2 Zowie FK2 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Myszek do CS:GO - Najlepsze Gamingowe Myszki 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
ZOWIE Prezentuje Gamingowe Nowości ze Swojej Oferty