PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Niedrogie projektory za 2000 zł | TOP 5 |

ZOWIE Prezentuje Gamingowe Nowości ze Swojej Oferty

ZOWIE Prezentuje Gamingowe Nowości ze Swojej Oferty

BenQ stworzyło markę ZOWIE, skierowaną na gaming. Taki zabieg się udał, a produkty ZOWIE możemy dziś obserwować na największych wydarzeniach w świecie e-sportu. Po produkty marki sięgają również klienci indywidualni, którzy chcą podnieść komfort i osiągi swojej gry. Co nowego przygotowało ZOWIE by BenQ?

Nowości do gry

ZOWIEnamieszało w świecie e-sportu, tego nie da się ukryć. Sam nie raz widzę ich produkty w rękach najlepszych graczyCounter-Strike czy League of Legends. Takie sceny są dowodem jakości produktów BenQ oraz świetną promocją marki. ZOWIE nie zwalnia jednak tempa i prezentuje dwa nowe produkty - jeden z nich ucieszy szczególnie wiernych fanów marki.

Klawiatura Zowie Celeritas II

Klawiatura Celeritas II

W gamingowym światku, uszanowaniem cieszą się myszki od ZOWIE. Jednak firma idzie o krok dalej - tworzy klawiaturę. Jak możecie się domyśleć, jest to mechaniczna konstrukcja. Skierowana została stricte do gamingu, posiada optymalny i dobrze wyczuwalny skok i opór klawiszy. Tego właśnie poszukują gracze na całym świecie. Co ważne, klawiatura ma eliminować efekt “double key press”, czyli niezamierzonego podwójnego naciśnięcia. Oko ucieszy natomiast regulowane czerwone podświetlenie LED. Przełączniki zostały dodatkowo wyposażone w sprężynę, która zwiększa żywotność klawiatury. O dziwo (skoro to klawiatura e-sportowa), zastosowano pełny układ klawiszy, tj. z blokiem numerycznym. Jasne, dzięki temu klawiatura będzie bardziej uniwersalna, ale jeśli chodzi o wyjazdy na turnieje, to możemy mieć problem z komfortowym przewożeniem urządzenia.

Switche w klawiaturze Celeritas II

Powrót legendy?

Głosy tłumu zostały wysłuchane. Spełniły się prośby użytkowników. Do oferty firmy powraca, ukochana przez fanów firmy, podkładka G-SR z niebieskim nadrukiem! Nowa G-SR SE nie różni się parametrami od zwykłych czarnych podkładek ZOWIE, zapewnia jednak lepszy poślizg. Jednak, jak można było zauważyć po prośbach użytkowników - niebieski nadruk “coś” zmieniał. I właśnie tego brakowało wielu graczom na całym świecie. Podkładka jest kompatybilna w 100% ze wszystkimi rodzajami myszek. Wymiary to 480 x 400 x 3,5 mm

Podkładka G-SR SE

blog comments powered by Disqus
ZOWIE Prezentuje Gamingowe Nowości ze Swojej Oferty
Autor: Szymon Szott