PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Computex 2017 – Plextor Pokazał Nowe Nośniki

Computex 2017 – Plextor Pokazał Nowe Nośniki

Podczas trwających targów Computex, wiodący producent dysków – Plextor, pokazał kilka nowych nośników. Były to dysk z pamięcią 3D NAND, a także nowy budżetowy model.

M8Se i M9Pe –nośniki PCI-E NVMe

M8Se to nowa seria dysków SSD z interfejsem PCIe 3.0x4 oraz protokołem NVMe. Dzięki nowym technologiom udało się uzyskać większa prędkość niż w przypadku zwykłych dysków z interfejsem SATA. Skok jest niemały bo, do nawet 2450 MB/s i 1000 MB/s podczas sekwencyjnego odczytu i zapisu. 

Plextor M9Pe

>>> Zobacz najnowszy ranking dysków SDD

Na targach Computex pokazano też serię M9Pe, która ma zastąpić popularne dyski Plextor M8Pe. W nowej odsłonie zastosowano pamięci 3D NAND. Nośniki trafią do sprzedaży już pod koniec roku. 

>>>
Planujesz Zakup Komputera?

Powrót M8V 

Pewnie kojarzycie model M7V? Jeśli nie to tylko wspominamy, że to był hit sprzedażowy ostatnich lat. Teraz Plextor wydaje nową wersję, model M8V został wyposażony w 64-warstwowe pamięci 3D NAND, technologię naprawiania błędów kodu LDPC oraz dodatkowe oprogramowanie, takie jak PlexNitro, PlexTurbo, PlexCompressor i PlexVault. 

>>> Chcesz kupić dysk Plextor?

S3, czyli  budżetowe dyski SATA 3 i M.2

Plextor S3 ma być nową linią nośników SSD na każda kieszeń. W dyskach ma zostać zaimplementowany kontroler Silicon Motion SM2254 i kości pamięci TLC. Dzięki temu będzie możliwe osiągnięciach prędkości zapisu/odczytu na poziomie 550/520 MB/s.

blog comments powered by Disqus
Computex 2017 – Plextor Pokazał Nowe Nośniki