PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Computex 2017: Komputery Dla Graczy z Serii Inspiron i Inne Nowości od Della!

Computex 2017: Komputery Dla Graczy z Serii Inspiron i Inne Nowości od Della!

Tegoroczne targi Computex 2017 zaowocowały w tym roku wieloma nowościami. Ciekawe rozwiązania pokazała też firma Dell. Zobaczyliśmy między innymi pierwsze desktopy z serii Inspiron Gaming i interesujące komputery typu All-in-One.

Desktop dla graczy z rodziny Dell Inspiron

To produkt dla prawdziwych graczy. O ile coraz częściej pojawiają się gamingowe laptopy, a nawet tablety, tak coraz rzadziej słyszy się o komputerach stacjonarnych. Dell postanawia to zmienić. Tak postawiała nowa seria – Dell Inspiron.

Będą to komputery stacjonarne, wyposażone w wielordzeniowe procesory AMD Ryzen z funkcją SenseMI, wydajne karty graficzne i 32GB pamięci operacyjnej RAM DDR4. To wystarczy, aby uruchomić nawet najbardziej wymagające gry. Nawet w technologii wirtualnej rzeczywistości.

Dell AiO 24

Dodatkowo o doznania dźwiękowe zadba zintegrowana karta dźwiękowa (7.1-kanałowa) z oprogramowaniem audio Waves MaxxAudio Pro. Nie zapomniano też o nowych rodzajach złącz i wejść.

Rozwiązania AiO od Della

Na targach nie zabrakło też ciekawych rozwiązań typu „wszystko  jednym”. Na szczególną uwagę zasługują dwa urządzenia – Dell AiO Inspiron 27 serii 7000, komputer stworzony z myślą o technologii VR z niemal bezbramkowym wyświetlaczem obsługą rozdzielczości 4K.

Drugie urządzenie to Dell AiO Inspiron 24 serii 5000komputer idealny do stremingu!  Urządzenie zostało wyposażone w technologię SmartByte od Rivet Networks, która pomaga zapobiegać buforowaniu podczas strumieniowego przesyłania treści. 


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Wszystkie zaprezentowane produkty będą niedługo dostępne również w Polsce. Na razie nie znamy jednak cen. Będziemy Was informować na bieżąco.

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które karty graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITION ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITIONBest of the best!
2Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sprawdź sam
3ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini Ten ma niezłą cenę!
4Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Polecany model
5Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kart Graficznych do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Computex 2017: Komputery Dla Graczy z Serii Inspiron i Inne Nowości od Della!