PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dobrze złożyć komputer i uniknąć problemów - Poradnik

Computex 2017: Komputery Dla Graczy z Serii Inspiron i Inne Nowości od Della!

Computex 2017: Komputery Dla Graczy z Serii Inspiron i Inne Nowości od Della!

Tegoroczne targi Computex 2017 zaowocowały w tym roku wieloma nowościami. Ciekawe rozwiązania pokazała też firma Dell. Zobaczyliśmy między innymi pierwsze desktopy z serii Inspiron Gaming i interesujące komputery typu All-in-One.

Desktop dla graczy z rodziny Dell Inspiron

To produkt dla prawdziwych graczy. O ile coraz częściej pojawiają się gamingowe laptopy, a nawet tablety, tak coraz rzadziej słyszy się o komputerach stacjonarnych. Dell postanawia to zmienić. Tak postawiała nowa seria – Dell Inspiron.

Będą to komputery stacjonarne, wyposażone w wielordzeniowe procesory AMD Ryzen z funkcją SenseMI, wydajne karty graficzne i 32GB pamięci operacyjnej RAM DDR4. To wystarczy, aby uruchomić nawet najbardziej wymagające gry. Nawet w technologii wirtualnej rzeczywistości.

Dell AiO 24

Dodatkowo o doznania dźwiękowe zadba zintegrowana karta dźwiękowa (7.1-kanałowa) z oprogramowaniem audio Waves MaxxAudio Pro. Nie zapomniano też o nowych rodzajach złącz i wejść.

Rozwiązania AiO od Della

Na targach nie zabrakło też ciekawych rozwiązań typu „wszystko  jednym”. Na szczególną uwagę zasługują dwa urządzenia – Dell AiO Inspiron 27 serii 7000, komputer stworzony z myślą o technologii VR z niemal bezbramkowym wyświetlaczem obsługą rozdzielczości 4K.

Drugie urządzenie to Dell AiO Inspiron 24 serii 5000komputer idealny do stremingu!  Urządzenie zostało wyposażone w technologię SmartByte od Rivet Networks, która pomaga zapobiegać buforowaniu podczas strumieniowego przesyłania treści. 


Poznaj najlepsze Zmywarki, Wybraliśmy najlepsze modele do zabudowy i wolnostojące

Wszystkie zaprezentowane produkty będą niedługo dostępne również w Polsce. Na razie nie znamy jednak cen. Będziemy Was informować na bieżąco.

blog comments powered by Disqus
Computex 2017: Komputery Dla Graczy z Serii Inspiron i Inne Nowości od Della!