PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 ZALET Telewizorów LG OLED

Gramofon i Głośnik Hykker Powracają! Biedronka Znów Rozbrzmi Hitami!

Gramofon i Głośnik Hykker Powracają! Biedronka Znów Rozbrzmi Hitami!

Czwartek zapowiada się bardzo ciekawie. Już jutro, 8 czerwca, w sieci sklepów z popularnym owadem w logo, będzie można kupić płyty winylowe. Dodatkowo na półkach pojawią się ciekawe urządzenia do ich odtwarzania - gramofon czy głośnik.

Jeszcze więcej winyli 

Taka promocja już była! I cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że wraca. Spieszcie się zatem. Tym razem do wyboru będą aż 22 albumy. Kupicie też gramofon Hykkerai od razu będziecie mogli dokupić całą kolekcję płyt. Promocja potrwa od 8 do 21 czerwca. Cena krążka to 44,90 zł.

Kupić będzie można takie rarytasy jak: Aerosmith „Permanent Vacation”, Luis Armstronga „The Best Of”, Blondie „Parallel Lines”, Ennio Morricone „The Mission: Music From The Motion Pictur” i jeszcze kilka innych, włączając w to polskie hity. 

>>> Chcecie kupić gramofon Hykkera? Zobaczcie nasz test! 

Gramofon i głośniki ponownie w Biedronce!

Na czym słuchać płyt winylowych? Oczywiście na gramofonie lub głośnikach. Te też będzie można kupić w dyskoncie. Od czwartku w Biedronce pojawią się dokładnie trzy urządzenia warte uwagi. Będą  to gramofon Hykker Vintage Sound oraz głośniki Outdoor Sound iMood BT. Będzie je można kupić po promocyjnych cenach, wynoszących kolejno: 159 zł, 299 zł i 29,99 zł.

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z muzyką w stylu retro. Gramofon umożliwia czyste odtwarzanie płyt w 3 prędkościach, a to z kolei gwarantuje dobry odsłuch każdego nagrania. Możliwe jest również digitalizowanie nośników na pamięć zewnętrzną w nowoczesnych formatach audio. Dodatkowo urządzenie posiada wejścia SD i USB.

Hykker Mood BT

Kolejnym urządzeniem wartym uwagi jest głośnik Outdoor Sound. Jest to kolumna o średnicy 12 cali, z regulowanym efektem echo, emitującym klarowny dźwięk, dzięki diodom LED. Dodatkowo głośnik posiada wbudowany moduł Bluetooth, umożliwiający odtwarzanie muzyki bezprzewodowo ze smartfonów i tabletów. Nie tylko dobrze wygląda, ale i podobno przyzwoicie gra! Będziemy go niedługo testować na naszym kanale! 

Ostatnie urządzenie to kompaktowy głośnik bezprzewodowy – Mood BT. Pojemna bateria 250mAh zapewnia długi czas pracy urządzenia – aż do 3 godzin.

Płyty winylowe to atrakcja nie tylko dla melomanów, co zdaje się potwierdzać ostatnia promocja Biedronki i Hykkera. Płyty wyprzedały się w mgnieniu oka! Tym razem pewnie będzie podobnie, więc śpieszcie się. Tym bardziej, że obok będą stać ciekawe głośniki i gramofon.

blog comments powered by Disqus
Gramofon i Głośnik Hykker Powracają! Biedronka Znów Rozbrzmi Hitami!