PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Honor 20 vs Xiaomi Mi 9 - Fotograficzne starcie

Premiera Motorola Moto X4 - Szerokie Możliwości w Dobrej Cenie

Premiera Motorola Moto X4 - Szerokie Możliwości w Dobrej Cenie

Targi IFA 2017 pokazały nam już kilka bardzo ciekawych smartfonów. Do tego zacnego grona niewątpliwie dołącza Motorola Moto X4. Jest to smartfon bardzo uniwersalny i jednocześnie przystępny cenowo. Więcej informacji w poniższym newsie.

Moto X4 - wiemy już wszystko

Motorola Moto X4 to kolejna smartfonowa premiera na trwających w Berlinie targach IFA 2017. Sporo osób przypisuje ten smartfon do średniej półki, ale dla mnie osobiście jest to sprawa indywidualna, gdyż za Moto X4 trzeba jednak zapłacić 1799 zł - w Polsce sprzedaż rozpocznie się od października.

A co w tej cenie otrzymujemy? Pierwsze co zwraca uwagę, to stylowy design omawianego smartfona. Model ten jest smukły, kompaktowy, a przede wszystkim szklany - mimo tego nie zbiera nadmiernej ilości odcisków palców. Moim zdaniem, Moto X4 emanuje elegancją, co może większości się podobać, a dodatkowym atutem jest odporność na wodę i pył klasy IP68.

Motorola Moto X4

Podwójny aparat 12 MP i 8 MP w tylnej kamerze daje spore możliwości. Możemy dzięki temu korzystać z Panoramicznego Selfie czy używać wielu innych trybów czy efektów, by nasze zdjęcia były wręcz profesjonalne.

Ekran IPS o przekątnej 5,2 cala, gwarantuje nam jakość Full HD. Są to wystarczające parametry w tej cenie. A co z wydajnością? Jest całkiem obiecująco. Mamy bowiem układ Qualcomm Snapdragon 630. Zależnie od wersji, do dyspozycji jest 3 lub 4 GB pamięci RAM. Wbudowanej pamięci mamy z kolei 32/64 GB (rozszerzalnej poprzez karty microSD). Zastosowana bateria ma dokładnie 3000 mAh.

Motorola Moto X4

Nowe moduły

Warto też wspomnieć o modułach, które zostały zaprezentowane na IFA 2017 i wkrótce pojawią się na naszym rynku. Fanom robienia zdjęć spodoba się niewątpliwie moduł Moto 360 Camera. Mamy tu dwie matryce 13MP i dwa obiektywy o jasności f/2.0. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą tego modułu uwieczniać materiały w jakości 4K czy robić zdjęcia sferyczne.

Drugi moduł kierowany jest z kolei dla fanów mobilnych gier. Ten nietypowy GamePad właściwie zamienia smartfon w kompaktową konsolę. Mamy tu dwie gałki analogowe czy standardowe dla padów przyciski. Granie w wiele tytułów będzie więc dużo wygodniejsze.

Moto Z2 Force

Jeżeli interesują Was nieco mocniejsze smartfony, to sprawdźcie również Moto Z2 Force, które miało już swoją premierę, ale zostało także zaprezentowane na IFA 2017.

Smartfon ten kosztuje około 799 Euro. W tej cenie dostajemy między innymi: bardzo wytrzymały ekran Quad HD AMOLED o przekątnej 5,5,  układ Qualcomm Snapdragon 835 czy szybką transmisję danych. 

Moto Z2 Force

Galeria z IFA 2017

blog comments powered by Disqus
Premiera Motorola Moto X4 - Szerokie Możliwości w Dobrej Cenie
Autor: Łukasz