Wibratory Sterowane Smartfonem? Mystery Vibe na #IFA2017

Wibratory Sterowane Smartfonem? Mystery Vibe na #IFA2017

Technologia coraz bardziej ingeruje w nasze życie. Wkracza również w nasze strefy intymne, urozmaicając nasze miłosne zabawy. To co znaleźliśmy na IFA 2017, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Mystery Vibe to wibrator sterowany smartfonem!

Takiego materiału raczej się u nas nie spodziewaliście, podobnie jak ja :) Ale jak już zacząłem to kilka słów o tym "wynalazku"

Tym smartfonem też możesz sterować Mystery Vibe! Sprawdź Cenę!

Wibrator sterowany smartfonem

Mystery Vibe to giętki wibrator, który może być stosowany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn! O dziwo mogą go używać NAWET PARY! Producent pokazał na targach nawet przykładowe pozycje w jakich można go użyć.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Ale najważniejsze jest to, że wibratorem sterujemy za pomocą smartfona! Za pomocą specjalnej aplikacji możemy sterować wibracjami tego urządzenia. Jak to działa w rzeczywistości? Chcielibyście zobaczyć test na naszym kanale YouTube? :) 

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Xiaomi Redmi 4 Pro Xiaomi Redmi 4 ProBest of the best!
2LG X Power 2 LG X Power 2 Sprawdź sam
3Ulefone Power 2 Ulefone Power 2 Ten ma niezłą cenę!

Zobacz więcej propozycji: TOP 3 Smartfonów z Mocną Baterią!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more