PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Gimbale od FeiyuTech na #IFA2017

Gimbale od FeiyuTech na #IFA2017

Gimbale są w naszym kraju coraz bardziej popularne, zarówno te do urządzeń mobilnych, jak i te do bezlusterkowców, lustrzanek, czy większych kamer. Na targach IFA 2017, swoje stoisko miała firma FeiyuTech, której produkty możemy często spotkać w naszym kraju. Co nowego zaprezentowali?

Feiyutech SPG

Pierwszą propozycją od Feiyutech jest gimbal dedykowany smartfonom, który jest idealny dla osób aktywnych lub podróżujących, dzięki swojej mobilności i wygodnej konstrukcji. SPG przyda się także vlogerom, ponieważ ich filmy będą dzięki niemu stabilniejsze, a co za tym idzie przyjemniejsze dla oka.

Feiyutech SPG

Urządzenie oferuje różne tryby pracy: tryb śledzenia naszych ruchów, tryb blokady osi poziomej oraz tryb blokady wszystkich osi. Możemy także pracować do góry nogami oraz pozycji portretowej, czyli takiej, w której smartfon nagrywa pionowo.

Jesteś ciekaw ceny tego gimbala? <

Feiyutech a1000 i a2000

Te urządzenia się skierowane do osób, które chcą poprawić swoje filmy nagrywane małymi bezlusterkowcami (w przypadku a1000) lub większymi lustrzankami lub kamerami (dotyczy modelu a2000). Te dwa modele różnią się jedynie maksymalnym udźwigiem, no i oczywiście ceną. Ich funkcjonalność jest taka sama. Podobnie jak w przypadku SPG mamy te trzy tryby stabilizacji. Na tle innych gimbali, produkty od Feiyutech wyróżniają się pochylonym ramieniem gimbala, które pozwala dostrzec ekran podglądowy zamontowany w aparacie.


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

a1000 i a2000 mogą być trzymane w jednej ręce lub za pomocą dodatkowego uchwytu - w dwóch rękach, co pozwala na jeszcze wygodniejsze i stabilniejsze trzymanie urządzenia.

Sprawdź cenę FeiyuTech a2000!

blog comments powered by Disqus
Gimbale od FeiyuTech na #IFA2017