PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telefon do 2500 złotych?

ZTE Blade - powiew świeżości

ZTE Blade - powiew świeżości

ZTE Blade to zgrabny smartfon, oferujacy 3.5 calowy wyświetlacz, wirtualną klawiaturę QWERTY, wbudowany nadajnik GPS oraz łączność 3G, HSUPA i HSDPA. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoim eleganckim wyglądem i wyświetlaczem o dużej rozdzielczości.

Czarna obudowa wzbogacona o chromowane elementy prezentuje się klasycznie i stylowo. Z kolei 3.5 calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, wyposażony w matrycę TFT zapewnia dużą czułość i czytelność, co przekłada się na wygodę i komfort podczas użytkowania.

Smartfon oprócz przycisków funkcyjnych posiada także wirtualną klawiaturę QWERTY, która znacząco ułatwia pisanie. Jak każdy telefon, urządzenie ZTE obsługuje tryb GSM, a dodatkowo zapewnia łączność internetową, dzięki funkcjom 3G, WiFi, a także GPRS, EDGE oraz szybkim HSDPA (7.2 Mb/s) i HSUPA (5.76Mb/s). Wszystko to sprawia, że przeglądanie stron internetowych przebiega sprawnie i bez zakłóceń.

zte poland

Blade to kolejny smartfon oparty na nowoczesnym systemie operacyjnym Android 2.1. Pamięć systemowa i operacyjna urządzenia wynosi 512MB, a opcjonalnie można ją zwiększyć instalując kartę pamięci microSD. Smartfon ZTE posiada także liczne, dodatkowe funkcje, oferujące zarówno użyteczność jak i odrobinę rozrywki. Blade wyposażony jest w 3.2 MPx aparat oraz funkcję kamery video. Ponadto posiada odtwarzacz multimedialny, a także radio FM.

Szczególny nacisk twórcy położyli na odtwarzacz audio, co przekłada się na bardzo dobrą jakość słuchanej muzyki. Praktycznym i mało spotykanym rozwiązaniem jest wbudowany GPS, dlatego Blade to ciekawa propozycja dla wszystkich kierowców.

Obecnie dostępny jest na polskim rynku w opcji Red Bull MOBILE.

blog comments powered by Disqus
ZTE Blade - powiew świeżości