PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

ASUS Powiększa Rodzinę VivoBook - Laptopy Już w Polsce!

ASUS Powiększa Rodzinę VivoBook - Laptopy Już w Polsce!

Nie tak dawno temu miejsce miała premiera nowych laptopów z serii VivoBook. Dziś, w końcu, trafiają one na polski rynek. ASUS podzielił się z nami informacjami odnośnie dostępności i ceny - sprawdźcie!

Nowości w ofercie ASUS

Nowe laptopy to kolejni członkowie rodziny VivoBook. Ich główną zaletą jest smukłość i lekkość. Nie ucierpiała na tym wydajność i moc, a więc produkty te są idealnym rozwiązaniem dla wymagającego użytkownika. Laptopy zostały zaprojektowane, aby sprostać produktywnej pracy wielozadaniowej.

Nowości od ASUS w zestawieniu obok siebie.

VivoBook Pro 15

Pierwsza nowość to definicja mocy i wydajności. Wyposażono go w ekran o rozdzielczości Full HD, 1920 x 1080 pikseli. Za osiągi urządzenia odpowiada procesor siódmej generacji Intel Core i7-7700HQ. Wtóruje mu karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050, a całość dopieszcza 16 GB pamięci DDR4 RAM. Jak widać zawodnik ASUSA jest naprawdę solidny. Nie możemy również zapomnieć o zaawansowanym systemie audio. Nie są to byle jakie głośniki, ASUS nawiązał współpracę z firmą Harman Kardon - efektem tego są dwa głośniki z dużymi komorami dźwiękowymi 8cc oraz technologia inteligentnego wzmacniania dźwięku. Producent oferuje również opcję instalowania dysków, dzięki czemu możemy wykorzystać walory “twardziela” o pojemności do2TB oraz dysku SSD o pojemności do512 GB. Za połączenie z internetem odpowiada standard Wi-Fi 802.11ac - 6 razy szybszy niż poprzednik.

Laptop VivoBook Pro 15 w pełnej okazałości

Warto również wspomnieć o zaawansowanym systemie chłodzenia. W VivoBook Pro 15 jest to mocny i wydajny układ, który umożliwia płynne i stabilne użytkowanie, również w czasie intensywnej pracy wielozadaniowej i podczas grania. Konstrukcja wykorzystuje dwa wentylatory z ośmioma automatycznie dostosowywany prędkościami. Miedziany moduł termiczny korzysta z zintegrowanych rurek cieplnych dla zwiększenia wydajności chłodzenia.

VivoBook Pro 15 to idealny wybór dla wymagających użytkowników i... graczy!

VivoBook S15

VivoBook S to równie mocna propozycja co poprzednik. Jest niezwykle stylowy, a metaliczne wykończenie obudowy nadaje charakter “produktu premium”. Jedną z najważniejszych zalet jest na pewno ekran - wyświetlacz NanoEdge z wąską ramką prezentuje się wyśmienicie. Jedynie 7,8 mm obwódki dookoła matrycy pozwala na zwiększenie powierzchni pracy. Oszałamiające efekty wizualne gwarantuje szeroki kąt pola widzenia (178º) oraz rozdzielczość Full HD. Technologie ASUS Splendid i ASUS Eye Care dbają, aby nasz wzrok nie ucierpiał podczas pracy.

Vivobook S15 to elegancki partner w pracy.

We wnętrzu urządzenia znajdziemy procesor Intel Core i7 oraz grafikę NVIDIA GeForce 940MX. Do tego do 16 GB pamięci RAM i konfiguracje dysków tak jak w przypadku VivoBook Pro 15. W celu zwiększenia wszechstronności, producent wyposażył S15 w port USB 3.1 Gen 1 w obustronnym gnieździe USB Type-C. Transfer jest szybki - ASUS ocenia, że przesłanie filmu o wielkości 2 GB do pendrive’a nie powinno zająć więcej niż 2 sekundy. Wynik, nie da się ukryć, oszałamiający.

Klawiatura VivoBook S poprawia komfort i ergonomię pracy.ASUS VivoBook Pro 15 oraz ASUS VivoBook S15 są już dostępne w wybranych sklepach w Polsce w sugerowanych cenach detalicznych odpowiednio od 3999 zł oraz od 3199 zł

blog comments powered by Disqus
ASUS Powiększa Rodzinę VivoBook - Laptopy Już w Polsce!
Autor: Szymon Szott