PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Nowe technologie w Pralkach, które Cię zaskoczą!

Star Wars POWERbot - Licencjonowana Linia Robotów Sprzątających od Samsunga!

Star Wars POWERbot - Licencjonowana Linia Robotów Sprzątających od Samsunga!

Świat inteligentnych robotów sprzątających obiegła wieść o powstaniu limitowanej edycji na bazie wielbionej przez wielu serii filmów - Star Wars! Czy prócz wyjątkowego wyglądu, owe roboty będą się czymkolwiek wyróżniały? Sprawdźmy to!

W ostatnich latach seria Star Wars otrzymała kilka nowości w postaci ekranizacji filmowych oraz kilku gier na platformę PC oraz konsole. Gigant z Korei najwyraźniej zapragnął wykorzystać tę niebywałą sytuację i przy współpracy z właścicielem marki Star Wars, wprowadzić na rynek limitowaną serię robotów sprzątających!

Nowoczesne Roboty Sprzątające od Samsunga

Ranking odkurzaczy

Może się to okazać w pewnym stopniu rozczarowujące, ale prawda jest taka, iż owe roboty bazują na istniejących już robotach z serii VR7000. To jednak nic gorszącego, bowiem seria może pochwalić się takimi własnościami jak:

  • łącze WiFi
  • pilot zdalnego sterowania
  • technologia CycloneForce - system filtracji
  • technologia Edge Clean Master - poprawia odkurzanie przy krawędziach i ścianach
  • Visionary Mapping Plus - autonomiczny tryb umożliwiający zapamiętywanie układu pomieszczeń
  • FullView Sensor 2.0 - pozwala na zachowywanie dystansu od cennych urządzeń na odległości 10 mm
  • Moc - 30 W

Wspomnieć należy również o dostępnych wariantach omawianego dzisiaj robota sprzątającego. Otóż, wg doniesień, do wyboru mamy dwa warianty: jeden przedstawiający maskę lordaVadera lub drugi maskę Stormtroopera - hełm szturmowca. Wszystko to z myślą o osobach stale wyczekujących grudniowej premiery filmu: "Star Wars: Ostatni Jedi"! 

Gratka Dla Fanów Star Wars

Przyznacie, że jest to co najmniej ciekawa alternatywa dla typowych samobieżnych odkurzaczy! Który fan nie zechciałby ujrzeć Dartha Vadera czy szturmowca wymiatającego kurz spod mebli? Schodząc nieco na ziemię, warto wspomnieć o cenie. Ta niestety, ale nie zostaje wspomniana przez oficjalną notkę prasową Samsunga. Jednakże z nieoficjalnych informacji wiadomo, że za Star Wars POWERbot zapłacimy od 699 do 799 USD. Daje nam to kwotę ponad 3 tys. złotych! Czy jesteście w stanie dać tyle? Napiszcie nam o  tym w sekcji komentarzy i na naszym forum!

blog comments powered by Disqus
Star Wars POWERbot - Licencjonowana Linia Robotów Sprzątających od Samsunga!