PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie prostownice do 100 zł |TOP 7|

Philips Dostosowuje Ofertę do Nowych Dyrektyw Unijnych!

Philips Dostosowuje Ofertę do Nowych Dyrektyw Unijnych!

Jak dobrze wszyscy wiemy, Komisja Europejska wprowadziła nowe dyrektywy, w myśl których zakazana jest m.in. sprzedaż odkurzaczy o mocy wyższej niż 900 W. Nie trzeba było długo czekać by tak ceniony w świecie gracz, Philips przystosował swoją najnowszą ofertę odkurzaczy!

Nowelizacje unijnych regulacji mają to do siebie, że nie wszyscy się z nimi zgadzają. Nierzadko bywają poparte wręcz błahymi argumentami, ale niejednokrotnie mają słuszne zastosowanie w naszym życiu. Holenderska firma Philips idzie na przeciw postawionym regulacjom unijnym, które weszły w życie z dniem 1-ego września tego roku i wprowadza kilka istotnych zmian w swoim portfolio!

Niezwykle Wydajny i Energooszczędny Odkurzacz

Część z Was z pewnością zastanawia, czy słabszej mocy odkurzacz będzie w stanie tak dobrze zbierać zanieczyszczenia jak ten mocniejszy? Philips mówi, że jak najbardziej! Faktem jest, że nie zawsze liczy się duża moc, bowiem równie efektywnie można wykorzystać słabszy silnik, który dorówna modelom o znacznie większej mocy. Oto krótka lista nowo oferowanych modeli odkurzaczy z serii Performer Silence oraz PowerPro Expert: 

PowerPro Expert FC9729/09 AACA

PowerPro Expert FC9743/09 A+ACA

PowerPro Expert FC9744/09 A+ACA

Performer Silence FC8680/09 A+ACA

Performer Silence FC8681/09 A+ACA

Performer Silence FC8682/09 A+ACA

Warto tutaj zaznaczyć, że seria Performer Silence wyróżnia się koniecznością instalacji worka na nieczystości, zaś seria PowerPro Expert już tego nie wymaga. Pod względem poboru energii, obydwom seriom przyznano kategorię A+, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na zwiększone zainteresowanie. 

Ranking odkurzaczy

Niezwykle Wydajne Odkurzacze Philipsa

Co jeszcze można powiedzieć o wspomnianych seriach odkurzaczy od Philipsa? Cóż, nowe modele serii Performer Silence zostały wyposażone w nasadkę TriActive+, która w sposób znaczący zwiększa skuteczność odkurzania. Natomiast seria PowerPro Expert może pochwalić się zainstalowanym systemem Allergy Log, który wykorzystuje specjalny czujnik do sprawdzenia szczelności pojemnika na kurz przed każdym włączeniem. Co o tym sądzicie? Jak obecne zmiany w prawie unijnym wpłynie na ogół rynku odkurzaczy? Zapraszam serdecznie do dyskusji!

blog comments powered by Disqus
Philips Dostosowuje Ofertę do Nowych Dyrektyw Unijnych!