Electrolux UltraSilencer Zen - Poznaj Najcichsze Odkurzacze na Świecie!

Electrolux UltraSilencer Zen - Poznaj Najcichsze Odkurzacze na Świecie!

Hałas generowany przez odkurzacze potrafi irytować, prawda? Na szczęście powstają coraz to nowsze modele, które pracują zarówno cicho, jak i niezwykle wydajnie. Właśnie takie są odkurzacz z linii UltraSilencer Zen marki Electrolux, o których mowa poniżej.

Jeżeli szukacie nowoczesnego odkurzacza, który nie będzie drażnił Was nadmiernym hałasem podczas swojej pracy, to koniecznie musicie poznać odkurzacze UltraSilencer Zen od Electroluxa. Mają on wiele zalet, a główną z nich jest cicha praca.


Telewizory w Promocjach

Generowany hałas osiąga tu poziom zaledwie 58 decybeli, co jak na odkurzacz jest niewielką wartością. Trzeba zaznaczyć, że omawiane urządzenia nie tracą przy tym na wydajności pracy.

System i wewnętrzne ssawki Silent Zen zapewnią doskonałe rezultaty sprzątania. Plusem są też ssawki AeroPro3w1, które znaczącoułatwiają sprzątanie trudno dostępnych miejsc w całym domu. Rura AeroPro o średnicy 36 milimetrów jest natomiast gwarancją wysokiej wydajności pracy.

Zobacz najlepsze odkurzacze na rynku!

Seria UltraSilencer Zen składa się z 5-ciu zaawansowanych technologicznie odkurzaczy, które posiadają powyższe zalety, przy okazji wyróżniając się swoimi własnymi atutami.

Model All Floor USALLFL58sprawdzi się w dużych domach, gdzie odkurzacz przyjdzie nam różne powierzchnie typu terakota, panele i dywany. Allergy USALLER58 spodoba się alergikom- jego filtr Allergy Plus zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki, ograniczając ryzyko reakcji alergicznychUSANIMA58  bez trudu poradzi sobie z sierścią naszych zwierząt.Green USGREEN58to z kolei sprzęt niezwykle ekologiczny, wykonany w 55% z powtórnie przetworzonego plastiku. Na końcu zostaje najnowocześniejszy Deluxe USDELUX58z panelem sterowania mocą silnika.

Ceny najnowszy odkurzaczy Electrolux UltraSilencer Zen:

  • Electrolux UltraSilencer Zen Green USGREEN58: 899 złotych
  • Electrolux UltraSilencer ZEN All Floor USALLFL58: 999 złotych
  • Electrolux UltraSilencer Zen Allergy USAALLER58: 999 złotych
  • Electrolux UltraSilencer Zen USANIMA58: 999 złotych
  • Electrolux UltraSilencer Zen Deluxe USDELUX58: 1299 złotych
Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more