PODPOWIEDZI:

Electrolux UltraSilencer Zen - Poznaj Najcichsze Odkurzacze na Świecie!

Electrolux UltraSilencer Zen - Poznaj Najcichsze Odkurzacze na Świecie!

Hałas generowany przez odkurzacze potrafi irytować, prawda? Na szczęście powstają coraz to nowsze modele, które pracują zarówno cicho, jak i niezwykle wydajnie. Właśnie takie są odkurzacz z linii UltraSilencer Zen marki Electrolux, o których mowa poniżej.

Jeżeli szukacie nowoczesnego odkurzacza, który nie będzie drażnił Was nadmiernym hałasem podczas swojej pracy, to koniecznie musicie poznać odkurzacze UltraSilencer Zen od Electroluxa. Mają on wiele zalet, a główną z nich jest cicha praca.

Generowany hałas osiąga tu poziom zaledwie 58 decybeli, co jak na odkurzacz jest niewielką wartością. Trzeba zaznaczyć, że omawiane urządzenia nie tracą przy tym na wydajności pracy.

Electrolux UltraSilencer Zen

System i wewnętrzne ssawki Silent Zen zapewnią doskonałe rezultaty sprzątania. Plusem są też ssawki AeroPro3w1, które znaczącoułatwiają sprzątanie trudno dostępnych miejsc w całym domu. Rura AeroPro o średnicy 36 milimetrów jest natomiast gwarancją wysokiej wydajności pracy.

Zobacz najlepsze odkurzacze na rynku!

Seria UltraSilencer Zen składa się z 5-ciu zaawansowanych technologicznie odkurzaczy, które posiadają powyższe zalety, przy okazji wyróżniając się swoimi własnymi atutami.

Electrolux UltraSilencer Zen

Model All Floor USALLFL58sprawdzi się w dużych domach, gdzie odkurzacz przyjdzie nam różne powierzchnie typu terakota, panele i dywany. Allergy USALLER58 spodoba się alergikom- jego filtr Allergy Plus zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki, ograniczając ryzyko reakcji alergicznychUSANIMA58 bez trudu poradzi sobie z sierścią naszych zwierząt.Green USGREEN58to z kolei sprzęt niezwykle ekologiczny, wykonany w 55% z powtórnie przetworzonego plastiku. Na końcu zostaje najnowocześniejszy Deluxe USDELUX58 z panelem sterowania mocą silnika.

Ceny najnowszy odkurzaczy Electrolux UltraSilencer Zen:

  • Electrolux UltraSilencer Zen Green USGREEN58: 899 złotych
  • Electrolux UltraSilencer ZEN All Floor USALLFL58: 999 złotych
  • Electrolux UltraSilencer Zen Allergy USAALLER58: 999 złotych
  • Electrolux UltraSilencer Zen USANIMA58: 999 złotych
  • Electrolux UltraSilencer Zen Deluxe USDELUX58: 1299 złotych
blog comments powered by Disqus
Electrolux UltraSilencer Zen - Poznaj Najcichsze Odkurzacze na Świecie!