PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Najpłynniejszych Smartfonów do 500 złotych

Ekran iPhone X w Chińskim Smartfonie!

Ekran iPhone X w Chińskim Smartfonie!

Najnowszy iPhone X właśnie dziś trafił do przedsprzedaży, a na horyzoncie jawi się jego przyszły konkurent! Chińska firma UMIDIGI niebawem zaprezentuje smartfona z niemalże identycznym ekranem, jaki możemy znaleźć w najmłodszym dziecku Apple.

Słuchawki, które tak ochoczo nazywamy "bezramkowymi", z każdym dniem stają się coraz popularniejsze. Wspomniana popularność stoi już na tak zauważalnym poziomie, że z wolna przestaje zadziwiać nas to, do niedawna dziwne zjawisko. Swego rodzaju szczyt osiągnięto podczas prezentacji najnowszych smartfonów od Apple, gdy na pierwszym planie znalazł się iPhone X!

Wielka Konkurencja iPhone X

Nie ulega to jakiejkolwiek wątpliwości, iż jest to jeden z obecnie najlepiej zaprojektowanych pod względem designu smartfonów na globie. W niczym nie ustępuje swoim konkurentom pod niemalże każdym kątem. Ach... jakby tylko sprzedać szybko nerkę i zamówić... nieważne. Na szczęście na horyzoncie jawi się pewna obiecująca alternatywa!

Najlepszy Smartfon na Rynku

Skąd może pochodzić dobra alternatywa dla iPhone'a jak nie z Chin! Ten kraj powoli przestaje kojarzyć się nam z tandetnymi do bólu podróbami, zaś ze świetnie zaprojektowanymi urządzeniami, na których wzorują się (o ironio) "te zachodnie" firmy. Niemal pewne jest, że na nowym modelu UMIDIGI nikt wzorować się nie będzie (wzorować się na urządzeniu, które wzoruje się na innymi?) z przyczyn dość oczywistych. Mowa tutaj o UMIDIGI Z2, który właśnie pojawił się w pierwszym materiale wideo na YouTubie! 

Dobry Chiński Smartfon

Niestety, ale na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie powiedzieć czegokolwiek konkretnego na jego temat. Nad urządzeniem wisi nader ogromny pytajnik, zatem na jakieś konkrety przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Rzeczą oczywistą będzie ekran zbliżony technologicznie do wspomnianego iPhone'a X, co zdaje się być rzeczą nadzwyczaj obiecującą. Chiński iPhone X w o połowę niższej cenie? Dlaczego nie! Czekamy na Waszą reakcję w komentarzach!

blog comments powered by Disqus
Ekran iPhone X w Chińskim Smartfonie!