PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Niedrogie projektory za 2000 zł | TOP 5 |

Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!

Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!

Japoński koncern Panasonic właśnie zaprezentował najnowsze projektory mobilne, które świetnie sprawdzą się jako pomoc zarówno w biznesie jak i sektorze edukacyjnym. Urządzenia te będą sprzedawane w rozsądnej cenie, a przy tym wyposażone w szereg różnej maści rozwiązań technologicznych, których w dobie dzisiejszych czasów nie powinno zabraknąć!

Jak łatwo zauważyć, projektory niezwykle często są w stanie zastąpić telewizor lub monitor. Urządzenia te są w stanie wyświetlić ostry obraz w relatywnie wysokiej rozdzielczości. Także obraz wyświetlany na ścianie może osiągnąć przynajmniej kilkadziesiąt cali, co jeszcze bardziej nas przekonuje do zakupu tego typu produktu. Jeśli tego byłoby mało, warto wiedzieć, że dzisiejsze projektory cechują się niezwykłą mobilnością!

new projector series

Z doświadczenia wszyscy wiemy, że monitora czy TV nie weźmiemy ze sobą do plecaka czy torby. Są to duże i nieporęczne urządzenia, czego nie można powiedzieć o najnowszych modelach projektorów mobilnych od Panasonica! Japończycy prezentują nam swoje dwa najnowsze projektory takie jak: PT-TW351R i PT-LB423. Obydwa modele charakteryzują się niezwykle krótką ogniskową, ponad przeciętną żywotnością oraz co najważniejsze, możliwością podłączenia bezprzewodowego! 

projektor panasonica

Rzec by można, iż ze świecą szukać projektorów o podobnych właściwościach, a już na pewno wyposażonych w ostatnią funkcję. Czym się różnią oba urządzenia? Otóż, pierwszy z nich umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości WUXGA, zaś drugi XGA. Model PT-TW351R wyświetla obraz w jasności na poziomie 3300 lumenów, natomiast PT-LB423 o 500 lumenów więcej. Współczynnik wyświetlanego obrazu wynosi w obu przypadkach 16 000:1, a obraz wyświetlany przez projektor wynosi 80 - cali

opis projektora

Producent przewiduje, że obydwa modele powinny przetrwać bez najmniejszego problemu ok. 10 tys. godzin pracy. Przyznacie, że jest to całkiem przyzwoity wynik? Dodatkową zaletą prezentowanych urządzeń jest regulowany zoom optyczny 1,2x, przewodowy terminal LAN, port USB oraz możliwość bezprzewodowego przesyłania obrazu z komputera lub urządzeń wyposażonych w system Android lub iOS. Projektory są dostępne u autoryzowanych dystrybutorów. Zainteresowani? Wypowiedzcie się w komentarzach poniżej materiału! Zapraszam Was również na nasze forum. Nie zapomnijcie o łapce! ;)

blog comments powered by Disqus
Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!