PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!

Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!

Japoński koncern Panasonic właśnie zaprezentował najnowsze projektory mobilne, które świetnie sprawdzą się jako pomoc zarówno w biznesie jak i sektorze edukacyjnym. Urządzenia te będą sprzedawane w rozsądnej cenie, a przy tym wyposażone w szereg różnej maści rozwiązań technologicznych, których w dobie dzisiejszych czasów nie powinno zabraknąć!

Jak łatwo zauważyć, projektory niezwykle często są w stanie zastąpić telewizor lub monitor. Urządzenia te są w stanie wyświetlić ostry obraz w relatywnie wysokiej rozdzielczości. Także obraz wyświetlany na ścianie może osiągnąć przynajmniej kilkadziesiąt cali, co jeszcze bardziej nas przekonuje do zakupu tego typu produktu. Jeśli tego byłoby mało, warto wiedzieć, że dzisiejsze projektory cechują się niezwykłą mobilnością!

new projector series

Czy smartfon Honor 6X spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź!

Z doświadczenia wszyscy wiemy, że monitora czy TV nie weźmiemy ze sobą do plecaka czy torby. Są to duże i nieporęczne urządzenia, czego nie można powiedzieć o najnowszych modelach projektorów mobilnych od Panasonica! Japończycy prezentują nam swoje dwa najnowsze projektory takie jak: PT-TW351R i PT-LB423. Obydwa modele charakteryzują się niezwykle krótką ogniskową, ponad przeciętną żywotnością oraz co najważniejsze, możliwością podłączenia bezprzewodowego! 

projektor panasonica

Potrzebujesz wyjątkowo taniego projektora? Co powiesz na tę propozycję!

Rzec by można, iż ze świecą szukać projektorów o podobnych właściwościach, a już na pewno wyposażonych w ostatnią funkcję. Czym się różnią oba urządzenia? Otóż, pierwszy z nich umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości WUXGA, zaś drugi XGA. Model PT-TW351R wyświetla obraz w jasności na poziomie 3300 lumenów, natomiast PT-LB423 o 500 lumenów więcej. Współczynnik wyświetlanego obrazu wynosi w obu przypadkach 16 000:1, a obraz wyświetlany przez projektor wynosi 80 - cali

opis projektora


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Producent przewiduje, że obydwa modele powinny przetrwać bez najmniejszego problemu ok. 10 tys. godzin pracy. Przyznacie, że jest to całkiem przyzwoity wynik? Dodatkową zaletą prezentowanych urządzeń jest regulowany zoom optyczny 1,2x, przewodowy terminal LAN, port USB oraz możliwość bezprzewodowego przesyłania obrazu z komputera lub urządzeń wyposażonych w system Android lub iOS. Projektory są dostępne u autoryzowanych dystrybutorów. Zainteresowani? Wypowiedzcie się w komentarzach poniżej materiału! Zapraszam Was również na nasze forum. Nie zapomnijcie o łapce! ;)

Jakie projektory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu projektorów z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które projektory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Overmax Multipic 3.1 Overmax Multipic 3.1Best of the best!
2Nec VE303X Nec VE303X Sprawdź sam
3BenQ TH670 BenQ TH670 Ten ma niezłą cenę!
4BenQ MS527 BenQ MS527 Polecany model
5Epson EH-TW5300 Epson EH-TW5300 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Jaki Projektor Kupić - Przedstawiamy Ranking TOP 20

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Panasonic Rozbudowuje Portfolio o Projektory Przenośne!