PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najtańsze suszarki do włosów do 50 zł |TOP 10|

Trzy Nowości od Hykker w Biedronce

Trzy Nowości od Hykker w Biedronce

Hykker znów zagości w Biedronce. Po serii mniej lub bardziej udanych produktów, takich jak np. mechaniczna klawiatura dla graczy, producent proponuje trzy nowe urządzenia. Co pojawi się na półkach portugalskiej sieci sklepów?

Hykker po raz kolejny w Biedronce

Już po weekendzie, w poniedziałek 30 października br., do sieci Biedronka zostaną wprowadzone trzy nowe urządzenia marki Hykker. Oferta skierowana jest głównie do osób zmotoryzowanych. Dostępna będzie nawigacja samochodowa Hykker myNavi 7, radio samochodowe Hykker Tune oraz wielofunkcyjny transmiter FM Hykker Wave. Z doświadczenia wiemy, że należy spodziewać się niskich cen, ale jak będzie z jakością?

Tak prezentuje się nawigacja myNavi 7.

O jakość urządzeń mają zadbać, a raczej gwarantować, certyfikaty jednostki TÜV Rheinland. Producent zapewnia, że produkty zostały wnikliwie przebadane pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Najciekawszym elementem oferty zdaje się być GPS myNavi 7, posiadający duży, 7-calowy ekran dotykowy LCD. Hykker twierdzi, że jest on bardzo dobrej jakości, lecz o tym przyjdzie nam się przekonać na początku następnego tygodnia. Nawigacja ma sprawdzić się zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych - dla kierowców czy przewoźników. Posiada przyjazny i czytelny interfejs, co umożliwia komfortowe i intuicyjne sterowanie. Oprócz głównej funkcji, nawigacja oferuje inne możliwości. Pozwala odtwarzać filmy, muzykę i audiobooki, posiada również wbudowany transmiter FM. Na obudowie urządzenia umieszczono wtyk USB i minijack 3,5 mm - dzięki niemu podłączymy słuchawki lub kartę microSD. Producent zapewnia bezterminową subskrypcję mapy Polski NAVIGO Copernicus.

Radio samochodowe pojawi się w Biedronce już w poniedziałek.

Kolejnym urządzeniem jest Hykker Tune, czyli samochodowe radio. Ma to być sprawdzony sprzęt, który zapewni dobrą jakość odbieranej stacji. Wyposażono je w monochromatyczny ekran LCD, potrafiący wyświetlać tytuł i wykonawcę odtwarzanego utworu. Mamy również możliwość zaprogramowania aż 18 częstotliwości. Dodatkowo wejścia USB, AUX, RCA i microSD. Na papierze wygląda ciekawie, jak będzie - zobaczymy. Ostatni produkt to transmiter FM, czyli proste urządzenia potrafiące wysyłać sygnał audio przez fale radiowe. Z jego walorów skorzystają np. osoby, chcące puszczać muzykę z telefonu lub USB w samochodzie bez nowoczesnego radia. Model od Hykker umożliwia również prowadzenie rozmów głosowych.

Transmiter FM to ciekawa propozycja w ofercie Hykker.

Nawigacja samochodowa Hykker myNavi 7 kosztować będzie 229 zł. Radio oraz transmiter to wydatek, kolejno, 89,90 zł i 39,99 zł.

blog comments powered by Disqus
Trzy Nowości od Hykker w Biedronce
Autor: Szymon Szott