PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Pralko-suszarek do zabudowy

Ugotuj Obiad z Biura - Siemens Home Connect!

Ugotuj Obiad z Biura - Siemens Home Connect!

Coraz to nowsze technologie są tworzone po to, aby ułatwiać nam życie. Tak właśnie powstał pomysł na nową linię urządzeń Siemens - ich główny cel to maksymalnie uprościć nam dzień. Co proponuje niemiecki koncern?

Inteligentne urządzenia w zasięgu ręki!

Jeszcze kilka lat temu taki pomysł wydawał się nie do pomyślenia - sprzęty AGD sterowane zdalnie z każdego miejsca na ziemi. W sferę marzeń wkracza marka Siemens, przedstawiając nam najnowszą linię AGD, Siemens Home Connect. Mowa tu o wielu różnych urządzeniach, które połączone z siecią pozwalają na korzystanie z inteligentnego oprogramowania.

System Home Connect to rewolucja w Twojej kuchni.

Home Connect otwiera nowe horyzonty 

Jednym z ciekawszych urządzeń jest inteligentna lodówka.

Nowa linia jest co prawda dostępna w wielu krajach, jednak dopiero teraz wkracza na Polski rynek. Home Connect to nie tylko zdalnie sterowane urządzenia, albowiem jest to również największa wirtualna baza przepisów kulinarnych, niezwykle łatwy kontakt z serwisem oraz ogromna sieć partnerów na całym świecie. Technologia daje możliwość uruchomienia piekarnika będąc poza domem, jak również przygotowania obiadu, kiedy wciąż jesteśmy w drodze do mieszkania. Home Connect rozszerza funkcje standardowego urządzenia, dając mu moc nowych, niespotykanych dotąd możliwości. Urządzenia piorące z tej linii mogą więc na poważnie powalczyć w rankingach najlepszych pralek automatycznych.

Platforma stanowi bardzo łatwy, zdalny dostęp do usług serwisowych i diagnostycznych, co przekłada się na np. różnego typu przypomnienia - czy to o konieczności czyszczenia urządzenia, czy dokupienia tabletek do zmywarki. W toku dnia codziennego nie mamy czasu zaprzątać sobie tym głowy, dlatego przekazujemy te ciążące obowiązki Home Connect. Platforma jest nieustannie aktualizowana, a użytkownik zyskuje nowe funkcje i możliwości. Jako ciekawostkę mogę podać fakt, że kod źródłowy Home Connect jest ogólnodostępny, a więc sami możemy rozwijać możliwości softwarowe.

Prosty ekspres do kawy zamienia się w zaawansowane narzędzie do parzenia pysznego trunku.

Co znajduje się w ofercie Siemens Home Connect? Są to szeroko pojęte urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak piekarniki, zmywarki, pralki i suszarki do ubrań, od niedawno również płyty grzewcze i okapy, a także chłodziarko-zamrażarki. Te ostatnie to jedne z najbardziej użytecznych sprzętów - mowa tutaj np. o zakupach. Nigdy nie pamiętamy co należy kupić, co się skończyło, a czego mamy duży zapas. Dlatego chłodziarki Home Connect pozwolą nam zdalnie zajrzeć do środka i sprawdzić, co musimy kupić. Wszystkie urządzenia oferują specjalne funkcje - zmywarka dobierze za nas odpowiedni program, a piekarnik zaproponuje wyrafinowany przepis kulinarny na dany dzień. Również spotkania towarzyskie zmienią się dzięki Siemens. Od teraz Twój ekspres zamieni się w “prawdziwego” baristę, a zebrani znajomi zdalnie wyślą do niego zamówienia na kawę. Jeśli martwicie się bezpieczeństwem, to rozwiewam wszelkie wątpliwości. Siemens Home Connect certyfikuje TUV TRUST IT, nadawany głównie systemom bankowości elektronicznej. Czy kupilibyście urządzenia z serii Home Connect? Koniecznie napiszcie które z nich Wam się marzy!

Tak wygląda platforma służąca do sterowania Siemens Home Connect.

blog comments powered by Disqus
Ugotuj Obiad z Biura - Siemens Home Connect!
Autor: Szymon Szott