PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telewizor do 5000 zł |TOP 5|

Jesienne Szaleństwo Cenowe z Logitech!

Jesienne Szaleństwo Cenowe z Logitech!

Jesień w pełni - chłodne dni dają się we znaki. Na deszczowe i ponure dni nie ma rady, ale Logitech przygotował ciekawą akcję promocyjną, która na pewno Was rozgrzeje!

Gorące okazje na chłodne dni!

Rozpoczyna się duża jesienna akcja promocyjna firmy Logitech. Szwajcarski gigant tnie ceny, a to szansa dla nas, aby upolować nowe urządzenia za mniejsze pieniądze. Produkty z rabatem są dostępne w wielu różnych sieciach sklepów z elektroniką. Co ważne, promocja nie ma ograniczenia czasowego - będą dostępne tak długo, aż nie wyczerpią się zapasy w sklepach. Tańsze urządzenia oferują sklepy takie jak Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Saturn, X-Kom czy Morele. Rabatami objęte są nie tylko gamingowe akcesoria z serii Logitech G, ale również trzynaście urządzeń dedykowanych użytkownikom biurowym i domowym.

Logitech ogłosił dużą jesienną akcję promocyjną!

Najciekawszym, według mnie, zbiorem urządzeń w promocji jest zdecydowanie rodzina Logitech G. W wolnych chwilach lubię oddać się rozgrywce, a jesienna promocja Logitech to świetny pretekst, aby wyposażyć się w nową myszkę czy headset. Na półkach pojawią się słuchawkiG231 i G233. Oprócz nich, dostępna będzie również klawiatura membranowa G213 i mysz gamingowa G203. Jedną z ciekawszych promocji to zdecydowanie słuchawki Logitech G433, które będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych - zapewniają one dźwięk przestrzenny 7.1. Dla wymagających graczy znajdzie się również klawiatura mechaniczna G413, zarówno w wersji Carbon, jak i Silver. Wspomnę tylko, że posiada ona docenione na rynku przełączniki Romer-G. Może skusicie się na bezprzewodową myszkę G403 lub G502 Proteus Spectrum? Jak szaleć to szaleć, w promocji się opłaca!

Promocją zostały objęte akcesoria gamingowe i biurowe.

Nie tylko gracze zyskają na jesiennych obniżkach. W ofercie pojawią się również urządzenia do pracy. Znajdziemy między innymi zestawy bezprzewodowych klawiatur i myszek MK850 i MK235. Rabat został również nałożony na głośniki Z533 z subwooferem, mysz M590 czy kamery internetowe C922 oraz C270. Co sądzicie o takiej akcji? Spadła Wam z nieba, czy nie macie zamiaru z niej korzystać? Piszcie w komentarzach!

Pełna lista akcesoriów objętych promocją z sugerowaną ceną podczas promocji:

blog comments powered by Disqus
Jesienne Szaleństwo Cenowe z Logitech!