Nowa Opaska Sportowa w Biedronce! Hykker SmartyFit 2

W sklepach sieci Biedronka co jakiś czas możemy kupić ciekawe gadżety elektroniczne. Na początku tego roku, dostępna była w ofercie opaska sportowa Hykker SmartyFit. Od 25 września 2017, do sprzedaży wchodzi nowa wersja tego urządzenia - SmartyFit2! Przyjrzyjmy jej się dokładniej!

Hykker SmartyFit 2

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Cena
  • Krokomierz
WADY
  • Liczba funkcji
  • Zrywane połączenie
  • Mały i ciemny ekran
  • Słabe wibracje

Wygląd i budowa

Opaska dostępna jest w 3 kolorach: czarnym, niebieskim i zielonym, w którym otrzymałem swoją. Urządzenie składa się z dwóch części: sylikonowego paska oraz głównego modułu w kolorze czarnym. Zapięcie jest solidne i samo się nie rozpina. Na module umieszczono złącze micro USB służące do ładowania SmartyFit 2.

Hykker SmartyFit 2 Zielony

Na froncie znajduje się niewielki i ciemny wyświetlacz, przez co ciężko dostrzec wyświetlane na nim dane, zwłaszcza w mocniejszym świetle, co możecie sami zauważyć w wideo. SmartyFit 2 jest jednak odporna na wodę i pył, zgodnie z certyfikatem IP54

Hykker SmartyFit 2 Micro USB

Funkcje

Podstawowe funkcje jakie oferuje opaska, to krokomierz, obliczanie spalonych kalorii, przebyty dystans (na podstawie liczby kroków) oraz monitorowanie snu. Oprócz tego możemy poprzez aplikację ustawić budzik, przypomnienie o ruchu, a także przypomnienie o piciu wody. I to wszystko. W poprzedniej wersji mogliśmy odbierać wszystkie powiadomienia ze smartfona, a w tej opasce możemy być informowani jedynie o połączeniach przychodzących.

Hykker SmaryFit 2 funkcje

Opaska ze smartfonem łączy się za pomocą Bluetooth 4.0. Dostępne są aplikacje na Android oraz iOS. Jednak urządzenie często zrywa połączenie ze smartfonem, a w wyniku tego nie otrzymujemy nawet powiadomień o połączeniu przychodzącym.

Zobacz recenzję powerbanka z Biedronki!

Aplikacja Hykker SmaryFit 2

Względem poprzednika, SmartyFit 2 został wykstrowany z najbardziej przydatnych funkcji! Sprawia to, że nowa opaska od Hykkera mimo to, że jest nowsza, to jest jeszcze gorsza od poprzednika, który też nie był idealny.

Hykker SmaryFit i Hykker SmaryFit 2

Bateria w urządzeniu ma pojemność 45mAh i według producenta ma starczyć do 10 dni czuwania, lecz jest to rezultat daleki od rzeczywistości, bo jedno naładowanie starcza na 4-6 dni.

Podsumowanie

Hykker SmartyFit 2 nie jest zatem opaską sportową, którą mógłbym Wam polecić, choć sama funkcja krokomierza działa dobrze, to jest to za mało, żebym mógł wystawić temu urządzenie rekomendację i pozytywną ocenę. Dużo ciekawszą propozycją jest Xiaomi Mi Band 2, które posiada m.in. pulsometr, bardzo przydatny w monitorowaniu aktywności fizycznej.

Jakie smartwatche są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu smartwatchów z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które smartwatche warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung Gear S3 Frontier Szary Samsung Gear S3 Frontier SzaryBest of the best!
2OVERMAX Touch 2.5 Czarny OVERMAX Touch 2.5 Czarny Sprawdź sam
3Garett DZ-09 Garett DZ-09 Ten ma niezłą cenę!
4Garett GT08 Garett GT08 Polecany model
5Garett Kids 2 Niebieski Garett Kids 2 Niebieski Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Najbardziej Polecane Smartwatche - Klasyfikacja TOP 20

blog comments powered by Disqus