PODPOWIEDZI:

Nowa Opaska Sportowa w Biedronce! Hykker SmartyFit 2

W sklepach sieci Biedronka co jakiś czas możemy kupić ciekawe gadżety elektroniczne. Na początku tego roku, dostępna była w ofercie opaska sportowa Hykker SmartyFit. Od 25 września 2017, do sprzedaży wchodzi nowa wersja tego urządzenia - SmartyFit2! Przyjrzyjmy jej się dokładniej!

Hykker SmartyFit 2

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Krokomierz
WADY
  • Liczba funkcji
  • Zrywane połączenie
  • Mały i ciemny ekran
  • Słabe wibracje

Najlepsze smartbandy dla sportowców potrafią kosztować sporo. Co jednak potrafi tania opaska z Biedronki. Sprawdziliśmy to!

Wygląd i budowa

Opaska dostępna jest w 3 kolorach: czarnym, niebieskim i zielonym, w którym otrzymałem swoją. Urządzenie składa się z dwóch części: sylikonowego paska oraz głównego modułu w kolorze czarnym. Zapięcie jest solidne i samo się nie rozpina. Na module umieszczono złącze micro USB służące do ładowania SmartyFit 2.

Hykker SmartyFit 2 Zielony

Na froncie znajduje się niewielki i ciemny wyświetlacz, przez co ciężko dostrzec wyświetlane na nim dane, zwłaszcza w mocniejszym świetle, co możecie sami zauważyć w wideo. SmartyFit 2 jest jednak odporna na wodę i pył, zgodnie z certyfikatem IP54

Hykker SmartyFit 2 Micro USB

Funkcje

Podstawowe funkcje jakie oferuje opaska, to krokomierz, obliczanie spalonych kalorii, przebyty dystans (na podstawie liczby kroków) oraz monitorowanie snu. Oprócz tego możemy poprzez aplikację ustawić budzik, przypomnienie o ruchu, a także przypomnienie o piciu wody. I to wszystko. W poprzedniej wersji mogliśmy odbierać wszystkie powiadomienia ze smartfona, a w tej opasce możemy być informowani jedynie o połączeniach przychodzących.

Hykker SmaryFit 2 funkcje

Opaska ze smartfonem łączy się za pomocą Bluetooth 4.0. Dostępne są aplikacje na Android oraz iOS. Jednak urządzenie często zrywa połączenie ze smartfonem, a w wyniku tego nie otrzymujemy nawet powiadomień o połączeniu przychodzącym.

Zobacz recenzję powerbanka z Biedronki!

Aplikacja Hykker SmaryFit 2

Względem poprzednika, SmartyFit 2 został wykstrowany z najbardziej przydatnych funkcji! Sprawia to, że nowa opaska od Hykkera mimo to, że jest nowsza, to jest jeszcze gorsza od poprzednika, który też nie był idealny.

Hykker SmaryFit i Hykker SmaryFit 2

Bateria w urządzeniu ma pojemność 45mAh i według producenta ma starczyć do 10 dni czuwania, lecz jest to rezultat daleki od rzeczywistości, bo jedno naładowanie starcza na 4-6 dni.

Podsumowanie

Hykker SmartyFit 2 nie jest zatem opaską sportową, którą mógłbym Wam polecić, choć sama funkcja krokomierza działa dobrze, to jest to za mało, żebym mógł wystawić temu urządzenie rekomendację i pozytywną ocenę. Dużo ciekawszą propozycją jest Xiaomi Mi Band 2, które posiada m.in. pulsometr, bardzo przydatny w monitorowaniu aktywności fizycznej.

blog comments powered by Disqus
Nowa Opaska Sportowa w Biedronce! Hykker SmartyFit 2