PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki - Czy Warto Kupić?

W codziennym życiu praktycznie ciągle korzystam z powerbanków - czy to w trakcie podróży, czy to w związku z moimi różnorakimi hobby, gdzie podtrzymanie ,,przy życiu” kamerki jest kluczowe dla dobrego materiału. Niestety przez ten czas naciąłem się parę razy na tanie, chińskie powerbanki z zakłamanymi specyfikacjami, ale na szczęście trafiłem także na parę dobrych produktów i już zrezygnowałem z kupowania gorszego sprzętu, by zaoszczędzić tych kilka złotych. Od 31 sierpnia w sieci Biedronka będzie do kupienia Powerbank 4800mAh od Hykkera. Pytanie brzmi: czy ten sprzęt jest warty zakupu?

Hykker Power Bank 4800 mAh

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Wygląd
  • Solidność
  • Dobra pojemność
WADY
  • Średnie wykonanie
  • Brak szybkiego ładowania

Opakowanie i wygląd

Zaczynamy od opakowania, które nie prezentuje się jakoś wyjątkowo dobrze. Mamy tutaj plastikowe etui z etykietą, na której znajdują się wszelkie interesujące nas informacje - od pojemności powerbanku aż do jego natężenia, które wynosi 1A. W środku opakowania znajdziemy nasze niebieskie urządzenie, krótki kabel micro USB oraz kartę gwarancyjną i instrukcję. Sam powerbank prezentuje się wyjątkowo dobrze - ma bardzo solidną metalową obudowę, która pod światło ładnie lśni oraz stylistycznie minimalistyczny przód. Z przodu mamy dostęp do wejścia i wyjścia, dzięki którym naładujemy ten tani powerbank lub podłączymy kabel, aby naładować inne urządzenia, a także do przycisku start i diod wskazujących na stopień naładowania powerbanka. Diody te świecą bardzo mocno i wyglądają wyjątkowo estetycznie.

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z BiedronkiPowerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki

Działanie

Powerbank działa prawidłowo. Producent nie zakłamuje jego specyfikacji i wszystko działa tak, jak obiecują nam informacje na opakowaniu. Pojemność 4800mAh jest do uzyskania, a wszystko ładuje się 1 amperem. Dzięki takiej pojemności jesteście w stanie naładować Wasz telefon dwa razy, a jakiś większy sprzęt jeden raz. Niestety nie mamy tutaj opcji QuickCharge, więc ładowanie prądem o natężeniu 1A trochę trwa.

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki

W porównaniu do innych chińskich powerbanków sprzęt od Hykkera nieoszukujekupujących i nawet jeśli na Allegro lub innym portalu znajdziecie jakiś niemarkowy sprzęt o większej pojemności, to i tak gwarantuję Wam, że pojemność tego sprzętu na opakowaniu będzie bardzo zawyżona.

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki

Podsumowanie

Czas odpowiedzieć na pytanie - czy warto zaopatrzyć się w ten powerbank? Moim zdaniem tak, ale tylko jeśli poszukujemy powerbanka na już. W innym przypadku lepiej poczekać trochę dłużej i zakupić chociażby powerbank 10 000mAh od Xiaomi, który w chińskich sklepach znajdziemy za cenę wyższą o jedyne 30zł. Oprócz dwukrotnie większej pojemności zyskujemy również dwukrotnie szybsze ładowanie, więc moim zdaniem warto być cierpliwym. Jednak jeśli poszukujesz powerbanka na teraz, do zwykłego użytkowania i całkowicie wystarczy Ci 4800mAh i przeciętna prędkość ładowania, to możesz śmiało pójść do Biedronki i kupić ten wyjątkowo solidny i ładny sprzęt.

ocena

Jakie banki energii są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu banków energii z 9/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które banki energii warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Adata Powerbank P20000D 20000mAh AP20000D-DGT-5V-CBK Adata Powerbank P20000D 20000mAh AP20000D-DGT-5V-CBKBest of the best!
2Sunen PowerNeed S23000 Sunen PowerNeed S23000 Sprawdź sam
3Manta PowerBank MPB005 10000mAh Czarny MPB005B Manta PowerBank MPB005 10000mAh Czarny MPB005B Ten ma niezłą cenę!
4Xiaomi Powerbank Mi Power Bank 20000mAh bialy VXN4150GL Xiaomi Powerbank Mi Power Bank 20000mAh bialy VXN4150GL Polecany model
5Adata PV150 Adata PV150 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 20 Najmocniejszych Powerbanków w Sieci!

blog comments powered by Disqus