PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki - Czy Warto Kupić?

W codziennym życiu praktycznie ciągle korzystam z powerbanków - czy to w trakcie podróży, czy to w związku z moimi różnorakimi hobby, gdzie podtrzymanie ,,przy życiu” kamerki jest kluczowe dla dobrego materiału. Niestety przez ten czas naciąłem się parę razy na tanie, chińskie powerbanki z zakłamanymi specyfikacjami, ale na szczęście trafiłem także na parę dobrych produktów i już zrezygnowałem z kupowania gorszego sprzętu, by zaoszczędzić tych kilka złotych. Od 31 sierpnia w sieci Biedronka będzie do kupienia Powerbank 4800mAh od Hykkera. Pytanie brzmi: czy ten sprzęt jest warty zakupu?

Hykker Power Bank 4800 mAh

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wygląd
  • Solidność
  • Dobra pojemność
WADY
  • Średnie wykonanie
  • Brak szybkiego ładowania

Opakowanie i wygląd

Zaczynamy od opakowania, które nie prezentuje się jakoś wyjątkowo dobrze. Mamy tutaj plastikowe etui z etykietą, na której znajdują się wszelkie interesujące nas informacje - od pojemności powerbanku aż do jego natężenia, które wynosi 1A. W środku opakowania znajdziemy nasze niebieskie urządzenie, krótki kabel micro USB oraz kartę gwarancyjną i instrukcję. Sam powerbank prezentuje się wyjątkowo dobrze - ma bardzo solidną metalową obudowę, która pod światło ładnie lśni oraz stylistycznie minimalistyczny przód. Z przodu mamy dostęp do wejścia i wyjścia, dzięki którym naładujemy ten tani powerbank lub podłączymy kabel, aby naładować inne urządzenia, a także do przycisku start i diod wskazujących na stopień naładowania powerbanka. Diody te świecą bardzo mocno i wyglądają wyjątkowo estetycznie.

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z BiedronkiPowerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki

Działanie

Powerbank działa prawidłowo. Producent nie zakłamuje jego specyfikacji i wszystko działa tak, jak obiecują nam informacje na opakowaniu. Pojemność 4800mAh jest do uzyskania, a wszystko ładuje się 1 amperem. Dzięki takiej pojemności jesteście w stanie naładować Wasz telefon dwa razy, a jakiś większy sprzęt jeden raz. Niestety nie mamy tutaj opcji QuickCharge, więc ładowanie prądem o natężeniu 1A trochę trwa.

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki

W porównaniu do innych chińskich powerbanków sprzęt od Hykkera nieoszukuje kupujących i nawet jeśli na Allegro lub innym portalu znajdziecie jakiś niemarkowy sprzęt o większej pojemności, to i tak gwarantuję Wam, że pojemność tego sprzętu na opakowaniu będzie bardzo zawyżona.

Powerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki

Podsumowanie

Czas odpowiedzieć na pytanie - czy warto zaopatrzyć się w ten powerbank? Moim zdaniem tak, ale tylko jeśli poszukujemy powerbanka na już. W innym przypadku lepiej poczekać trochę dłużej i zakupić chociażby powerbank 10 000mAh od Xiaomi, który w chińskich sklepach znajdziemy za cenę wyższą o jedyne 30zł. Oprócz dwukrotnie większej pojemności zyskujemy również dwukrotnie szybsze ładowanie, więc moim zdaniem warto być cierpliwym. Jednak jeśli poszukujesz powerbanka na teraz, do zwykłego użytkowania i całkowicie wystarczy Ci 4800mAh i przeciętna prędkość ładowania, to możesz śmiało pójść do Biedronki i kupić ten wyjątkowo solidny i ładny sprzęt.

ocena

blog comments powered by Disqus
Powerbank HYKKER za 29,99 zł z Biedronki - Czy Warto Kupić?