PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

Znamy Specyfikację Smartfona Razer Phone!

Znamy Specyfikację Smartfona Razer Phone!

Premiera pierwszego smartfona od Razera już niebawem nastąpi. Tymczasem, w sieci pojawiły się wzmianki odnośnie specyfikacji owego smartfona. Czy rzeczywiście będzie on skierowany do graczy?

Tworzenie słuchawki przez firmę zajmującą się w głównej mierze akcesoriami dla graczy jest czymś co najmniej tak abstrakcyjnym, jak chodzenie w sandałach zimą. Niby się da, ale komu to służy? Zatem, czy Razer dobrze postępuje biorąc się za stworzenie pierwszej komórki? Czy gracze rzeczywiście potrzebują prawdziwego smartfona do grania? 

Razer Phone

Do grania w głównej mierze służą nam przenośne konsole, choć równie często posiłkujemy się w tej kwestii własnie smartfonami! W sieci pojawiła się specyfikacja Razer Phone'a, która potwierdza nasze poprzednie przypuszczenia. Wszystko za sprawą pojawienia się modelu Razer Phone w sklepie internetowym brytyjskiego operatora 3UK. Na jednej ze stron możemy z łatwością odnaleźć samo urządzenie wraz ze wspomnianą specyfikacją oraz zdjęciem. 

Razer Phone Specyfikacja

Dzięki temu wyciekowi wiemy, że słuchawka wyposażona została w 5.72-calowy ekran WGC, technologię Dolby Atmos, podwójny głośnik przedni, podwójny aparat fotograficzny o rozdzielczościach 12 i 13 mpix, 8 GB RAM, 64 GB ROM oraz technologię 4G Super Voice. Warto także wspomnieć o akumulatorze, gdyż ten ma aż 4000 mAh pojemności, co na papierze wygląda całkiem nieźle. 

Najmocniejszy Smartfon Na Rynku

Szukasz Smartfona Do Grania? Koniecznie Przejrzyj Nasze Rankingi>>>

Trzeba jednak mieć na uwadze, iż mamy tutaj do czynienia z urządzeniem stricte dla graczy. Zatem, Razer mógł postarać się o nieco lepszą baterię, bowiem Snadpragon 835 ma niemały apetyt na energię. Co dalej? Teraz przyjdzie nam czekać na oficjalną promocję urządzenia, która ma rzekomo nastąpić już niebawem! Co Wy na to? Zapraszam Was serdecznie do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Znamy Specyfikację Smartfona Razer Phone!