PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Oficjalna Prezentacja Smartfona Razer Phone!

Oficjalna Prezentacja Smartfona Razer Phone!

Razer już oficjalnie zaprezentował swojego pierwszego smartfona! Urządzenie to skierowane jest nader wymagającym użytkownikom, którzy zagrywają się w różnej maści gry. Czy czeka nas technologiczny przełom? Zapraszam!

Odnośnie najnowszego i jednocześnie pierwszego smartfona od firmy Razer, wiemy już niemalże wszystko. Wydawać by się mogło, że temat jest już całkowicie wyczerpany, ale jednak! Niedawno w stolicy Wielkiej Brytanii, został zaprezentowany Razer Phone. Słuchawka wypełniona rzekomo przełomowymi technologiami audiowizualnymi oraz ponadprzeciętną wydajnością. Czy tak jest w rzeczywistości?
Ferrari Wśród Smartfonów

Pierwsze co może niezwykle "rzucać się w oczy", to zastosowany w tym modelu wyświetlacz UltraMotion z odświeżaniem na poziomie aż 120 Hz! Jest to wyjątkowo niespotykane by producent pokusił się o zastosowanie tego typu rozwiązania technologicznego. Sama matryca chwali się przekątną wynoszącą 5.72-cala i rozdzielczością QHD. W kwestii dźwięku również jest czym się nacieszyć, bowiem Razer zaimplementował technologią Dolby Atmos oraz certyfikowane przez THX, złącze USB typu C z 24-bitowym konwerterem cyfrowym dźwięku - DAC. 

Elegancki Smartfon do Razera

Jak będzie z wydajnością? Nie ma najmniejszych wątpliwości, że będzie to jedno z najwydajniejszych urządzeń na rynku, gdyż na pokładzie znajdziemy Snapdragona 835 wraz z 8 GB pamięci RAM oraz specjalnie dedykowanej aplikacji, Razer Game Booster, która pozwoli na lekką modyfikację parametrów zastosowanego tutaj układu. Brzmi obiecująca, czyż nie? Jeszcze bardziej obiecująco prezentuje się akumulator o pojemności aż 4000 mAh, wraz z technologią szybkiego ładowania od Qualcomma!

Rankingi najlepszych smartfonów >>>

Godna Konkurencja dla Apple

W kwestii fotografii także nie będzie najgorzej! Gigant technologiczny zainstalował w swym urządzeniu podwójny obiektyw o rozdzielczości 12 mpix. Fotki robione tym aparatem będą z pewnością robione na wysokim poziomie szczegółowości oraz ostrości. Zapytacie się, jak będzie z OS-em? Otóż, Razer zapewnia nas o aktualizacji system Android w wersji Nougat do Oreo, która pojawi się na wiosnę przyszłego roku. To co najważniejsze nie zostało podane. Cena nie będzie z pewnością należeć do najprzystępniejszych, co jest oczywiste pod wieloma względami.Co jednak Wy sądzicie o tym urządzeniu? Czy szykujecie się do zmiany swojej dotychczasowej słuchawki? Zapraszam do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Oficjalna Prezentacja Smartfona Razer Phone!