PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Honor 8X - namiastka flagowca

Oficjalna Prezentacja Smartfona Razer Phone!

Oficjalna Prezentacja Smartfona Razer Phone!

Razer już oficjalnie zaprezentował swojego pierwszego smartfona! Urządzenie to skierowane jest nader wymagającym użytkownikom, którzy zagrywają się w różnej maści gry. Czy czeka nas technologiczny przełom? Zapraszam!

Odnośnie najnowszego i jednocześnie pierwszego smartfona od firmy Razer, wiemy już niemalże wszystko. Wydawać by się mogło, że temat jest już całkowicie wyczerpany, ale jednak! Niedawno w stolicy Wielkiej Brytanii, został zaprezentowany Razer Phone. Słuchawka wypełniona rzekomo przełomowymi technologiami audiowizualnymi oraz ponadprzeciętną wydajnością. Czy tak jest w rzeczywistości?
Ferrari Wśród Smartfonów

Pierwsze co może niezwykle "rzucać się w oczy", to zastosowany w tym modelu wyświetlacz UltraMotion z odświeżaniem na poziomie aż 120 Hz! Jest to wyjątkowo niespotykane by producent pokusił się o zastosowanie tego typu rozwiązania technologicznego. Sama matryca chwali się przekątną wynoszącą 5.72-cala i rozdzielczością QHD. W kwestii dźwięku również jest czym się nacieszyć, bowiem Razer zaimplementował technologią Dolby Atmos oraz certyfikowane przez THX, złącze USB typu C z 24-bitowym konwerterem cyfrowym dźwięku - DAC. 

Elegancki Smartfon do Razera

Jak będzie z wydajnością? Nie ma najmniejszych wątpliwości, że będzie to jedno z najwydajniejszych urządzeń na rynku, gdyż na pokładzie znajdziemy Snapdragona 835 wraz z 8 GB pamięci RAM oraz specjalnie dedykowanej aplikacji, Razer Game Booster, która pozwoli na lekką modyfikację parametrów zastosowanego tutaj układu. Brzmi obiecująca, czyż nie? Jeszcze bardziej obiecująco prezentuje się akumulator o pojemności aż 4000 mAh, wraz z technologią szybkiego ładowania od Qualcomma!

Rankingi najlepszych smartfonów >>>

Godna Konkurencja dla Apple

W kwestii fotografii także nie będzie najgorzej! Gigant technologiczny zainstalował w swym urządzeniu podwójny obiektyw o rozdzielczości 12 mpix. Fotki robione tym aparatem będą z pewnością robione na wysokim poziomie szczegółowości oraz ostrości. Zapytacie się, jak będzie z OS-em? Otóż, Razer zapewnia nas o aktualizacji system Android w wersji Nougat do Oreo, która pojawi się na wiosnę przyszłego roku. To co najważniejsze nie zostało podane. Cena nie będzie z pewnością należeć do najprzystępniejszych, co jest oczywiste pod wieloma względami.Co jednak Wy sądzicie o tym urządzeniu? Czy szykujecie się do zmiany swojej dotychczasowej słuchawki? Zapraszam do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Oficjalna Prezentacja Smartfona Razer Phone!