PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Kiano Slim TV 50 - Testujemy tani telewizor za 1399 zł

Do Biedronki Trafi Telewizor od Hykker!

  • Dodano: 10 miesięcy, 2 tygodnie temu
  • Ocena: (5) (0)
Szybki spis treści
Do Biedronki Trafi Telewizor od Hykker!

Do Świąt zostało mniej niż 20 dni… przyznajcie się, wciąż nie macie prezentu prawda? Świetnie się składa, ponieważ do Biedronek trafi w czwartek prawdziwa bomba! Co pojawi się na półkach sklepowych?

 Prezent w Full HD!

Za nami już dwie części świątecznego prezentownika od Hykker. Było w nich wiele ciekawych nowości, jednak tym razem pojawi się coś, czego jeszcze w Biedronce nie było! Już od czwartku, tj. 7 grudnia br., do sieci sklepów trafi telewizor LED Full HD w rozmiarze 32”. Aby podgrzać atmosferę zdradzę, że kosztować będzie jedynie 699 zł.

Telewizor Hykker to idealny pomysł na Świateczny prezent.

Telewizor, który pojawi się w Biedronce to 32-calowa konstrukcja marki Hykker. Cechuje się wysoką rozdzielczością - Full HD 1920 x 1080 pikseli. Podświetlenie LED zapewniać ma wyrazisty i pełen szczegółów obraz.  Co więcej, urządzenie wyposażone jest w tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, co ograniczy dodatkowe koszta przy zakupie. Jest to niezwykle przyjemne rozwiązanie - kupujecie telewizor, podłączyć antenę i już, oglądacie wszystkie dostępne w okolicy kanały. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie trzech wejść HDMI, co pozwoli Wam na podłączenie telewizora do kilku urządzeń jednocześnie. Czy to koniec z przełączaniem kabla między dekoderem a konsolą?

Hykker zadbał o wyrazisty obraz i możliwość montażu na ścianie.

Dla komfortu użytkowania zastosowano również inne elementy - tak jak np. port USB, który umożliwia słuchanie muzyki czy przeglądanie zdjęć bezpośrednio z pendrive’a czy innego urządzenia magazynującego dane. Dodatkowo telewizor Hykker posiada gniazda VGA, CI, SCART oraz gniazdo słuchawkowe. Do zestawu dołączony jest pilot sterujący. Konfigurację przeprowadzimy w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim. Telewizor jest przystosowany do montażu na ścianie. Znajdziecie go w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce. Oferta ważna jest od 7 grudnia do 20 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Do telewizora dołączony jest prosty pilot.

blog comments powered by Disqus
Do Biedronki Trafi Telewizor od Hykker!
Autor: Szymon Szott