PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
LG OLED55E9PLA - Najlepsza jakość w każdym calu

Do Biedronki Trafi Telewizor od Hykker!

Szybki spis treści
Do Biedronki Trafi Telewizor od Hykker!

Do Świąt zostało mniej niż 20 dni… przyznajcie się, wciąż nie macie prezentu prawda? Świetnie się składa, ponieważ do Biedronek trafi w czwartek prawdziwa bomba! Co pojawi się na półkach sklepowych?

 Prezent w Full HD!

Za nami już dwie części świątecznego prezentownika od Hykker. Było w nich wiele ciekawych nowości, jednak tym razem pojawi się coś, czego jeszcze w Biedronce nie było! Już od czwartku, tj. 7 grudnia br., do sieci sklepów trafi telewizor LED Full HD w rozmiarze 32”. Aby podgrzać atmosferę zdradzę, że kosztować będzie jedynie 699 zł.

Telewizor Hykker to idealny pomysł na Świateczny prezent.

Telewizor, który pojawi się w Biedronce to 32-calowa konstrukcja marki Hykker. Cechuje się wysoką rozdzielczością - Full HD 1920 x 1080 pikseli. Podświetlenie LED zapewniać ma wyrazisty i pełen szczegółów obraz.  Co więcej, urządzenie wyposażone jest w tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, co ograniczy dodatkowe koszta przy zakupie. Jest to niezwykle przyjemne rozwiązanie - kupujecie telewizor, podłączyć antenę i już, oglądacie wszystkie dostępne w okolicy kanały. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie trzech wejść HDMI, co pozwoli Wam na podłączenie telewizora do kilku urządzeń jednocześnie. Czy to koniec z przełączaniem kabla między dekoderem a konsolą?

Hykker zadbał o wyrazisty obraz i możliwość montażu na ścianie.

Dla komfortu użytkowania zastosowano również inne elementy - tak jak np. port USB, który umożliwia słuchanie muzyki czy przeglądanie zdjęć bezpośrednio z pendrive’a czy innego urządzenia magazynującego dane. Dodatkowo telewizor Hykker posiada gniazda VGA, CI, SCART oraz gniazdo słuchawkowe. Do zestawu dołączony jest pilot sterujący. Konfigurację przeprowadzimy w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim. Telewizor jest przystosowany do montażu na ścianie. Znajdziecie go w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce. Oferta ważna jest od 7 grudnia do 20 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Do telewizora dołączony jest prosty pilot.

blog comments powered by Disqus
Do Biedronki Trafi Telewizor od Hykker!
Autor: Szymon Szott