PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Kolejny Sprzęt w Biedronce - Hoffen Smart!

Kolejny Sprzęt w Biedronce - Hoffen Smart!

Wczoraj pisaliśmy dla Was o prawdziwej bombie - telewizorze LCD, który trafi do Biedronki. Oferta sieci powiększa się jednak o kolejny “gruby” sprzęt. Nie, tym razem to nie Hykker!

Koniec z odkurzaniem!

Już od jutra, czyli od czwartku 7 grudnia br., asortyment sieci sklepów Biedronka powiększy się o robota sprzątającego SMART. Urządzenie znanej marki Hoffen posiada trzy programy pracy odkurzania, ogranicznik czasowy oraz automatyczne wykrywanie przeszkód. Zaciekawieni?

Hoffen Smart to ciekawe urządzenie za niewielkie pieniądze.

Roboty sprzątające były już obecne lata temu. Założę się, że większość z Was pamięta czasy, gdy nasze domy odwiedzali przeróżni konsultanci, proponując czy też wciskając nam automatyczne odkurzacze. Od tamtej pory minęło ładnych parę lat, a rynek sprzątających robotów się rozwinął. Dziś są to zaawansowane, dokładne i użyteczne urządzenia, jednak ich cena może okazać się zaporowa. Jak możecie się już spodziewać, zmienić ma to Hoffen we współpracy z Biedronką.

Robot Hoffen posiada wiele udogodnień znanych z droższych modeli.

Robot Smart marki Hoffen to niewielkie urządzenie, jednoznacznie kojarzące się z robotem odkurzającym. Oferuje wiele ciekawych funkcji i udogodnień, które możemy spotkać w droższych konstrukcjach klasy premium. Możemy dostosowywać pracę urządzenia za pomocą trzech głównych trybów. Dodatkowo dostępne są dwa inne tryby. Pozwala to regulować prędkość czy czas odkurzania. Co ciekawe, możemy również zaprogramować ustawienia robota Smart tak, aby rozpoczynał odkurzanie w konkretny dzień tygodnia o określonej godzinie. Nie musimy być nawet obecni w domu! Robot posiada trzy szczotki sprzątające, wymiatają one brud nawet z rogów i trudno dostępnych miejsc. Nie straszne mu również różne nawierzchnie, sprawdza się bowiem zarówno na panelach, wykładzinie, płytkach  jak i dywanie.

Tak prezentuje się stacja ładująca do robota Smart.

Robot Hoffen Smart sam wjeżdża na dywan, potrafi pokonywać płaskie progi. Posiada duży pojemnik na brudy o wielkości 0,6 l oraz filtr HEPA, cechujący się wysoką skutecznością filtrowania. Urządzenie może pracować do 90 minut, po których robot automatycznie wróci do stacji ładującej. Cały cykl sprzątanie-ładowanie trwa około 4,5 godziny. Robotem możemy również sterować za pomocą pilota lub z poziomu wyświetlacza LED. I w końcu coś na co wszyscy czekaliście - cena. Uwaga, bo jest naprawdę ciekawie! Robot sprzątający SMART marki Hoffen znajdzie się we wszystkich Biedronkach w kraju, kosztować będzie 349 zł.

Smart od Hoffen posiada również pilot.

Jakie odkurzacze są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu odkurzaczy z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które odkurzacze warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zelmer ZVC425HT Zelmer ZVC425HTBest of the best!
2Zelmer ZVC305ST Zelmer ZVC305ST Sprawdź sam
3Electrolux ZUS3945WR+ Electrolux ZUS3945WR+ Ten ma niezłą cenę!
4Hoover SSNH130 Hoover SSNH130 Polecany model
5Amica VM3021 Bagio Amica VM3021 Bagio Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Specjalny Odkurzaczy - Poznaj Najnowsze TOP 20

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Kolejny Sprzęt w Biedronce - Hoffen Smart!