PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Klawiatury mechaniczne do 200 zł |TOP3|

Biedronka po Raz Trzeci - Klawiatura Hykker Smart!

Biedronka po Raz Trzeci - Klawiatura Hykker Smart!

Był telewizor, był robot sprzątający czas na… klawiaturę bezprzewodową! Tym akcentem powracamy do popularnej marki Hykker, która swoje produkty prezentuje światu w Biedronce.

Kolejny sprzęt z Biedronki - dla Leniwych

Już jutro, w czwartek 7 grudnia br., na sklepowe półki trafi (zaraz obok telewizora i robota odkurzającego) klawiatura bezprzewodowa marki Hykker. Nauczeni doświadczeniem, spodziewamy się dobrego jakościowo produktu w niskiej cenie. Czy tak będzie również tym razem?

Klawiatura Hykker to ciekawe urządzenie do sterowania telewizorem czy komputerem.

Klawiatura Hykker Smart to konstrukcja wyposażona w touchpad. Dzięki temu może pełnić rolę klawiatury i myszy jednocześnie. Co więcej, urządzenie pozwoli nam sterować telewizorami Smart TV, konsolami czy laptopami - wszystko to na odległość. Takie walory czynią Hykker Smart bardzo uniwersalnym i wygodnym, jednak jak będzie z wydajnością? Mnie osobiście najbardziej zastanawia precyzja touchpada, jednak należy pamiętać, że jest to sprzęt budżetowy. Klawiatura łączy się z urządzeniami za pomocą Bluetooth (dołączony jest również odbiornik USB). Zasilają ją dwie baterie - tzw. paluszki (AAA). Dla oszczędności energii udostępniono użytkownikowi tryb oszczędzania energii.

Klawiatura Smart pozwoli na komunikację poprzez Bluetooth.

Design może się podobać lub też nie. Na mój gust charakteryzuje się dosyć fajną smukłą konstrukcją, nie możemy odmówić jej nutki elegancji - urządzenie jest przyjemne dla oka. Klawisze są osadzone nisko, co ma podnosić komfort, ale też redukować dźwięki pisania. Klawiatura Hykker Smart jest kompatybilna z komputerami/laptopami z systemem Windows: 95/98/ME/XP/Vista/7/8/10 oraz MAC, konsolami, a także platformami Smart TV (Tizen, Android, WebOS). I w końcu to co chyba najważniejsze - cena. Produkt będzie dostępny do 20 grudnia we wszystkich Biedronkach w cenie 79,90 zł.

Klawiatura Hykker Smart to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sterować komputerem z wygodnego fotela.

blog comments powered by Disqus
Biedronka po Raz Trzeci - Klawiatura Hykker Smart!
Autor: Szymon Szott