PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Dobre karty graficzne | 1300-1700 złotych | TOP 6 |

Gracze i Artyści Grają Dla DKMS - NVIDIA Charity Stream

Szybki spis treści
Gracze i Artyści Grają Dla DKMS - NVIDIA Charity Stream

Jak mawia klasyk - “gry łączą a nie dzielą”. Teraz będą również pomagać. Już w najbliższy weekend w Warszawie spotkają się najsłynniejsi gracze, artyści i YouTuberzy, aby wspólnymi siłami wspierać inicjatywę Fundacji DKMS. Całość będzie transmitowana online.

 Pomagają Grając

Fundacja DKMS to organizacja zajmująca się znajdowaniem dawców szpiku. Ta szlachetna inicjatywa funkcjonuje od 2008 roku, a w swojej bazie ma ponad 1 140 000 zarejestrowanych potencjalnych Dawców. Nie musimy mówić jak ważna jest to sprawa – wiedzą to szczególnie polscy artyści, którzy we współpracy z NVIDIA Polska prowadzić będą charytatywny stream na Twitchu.

NVIDIA CHARITY STREAM trwać będzie bez przerwy przez 36 godzin. Podczas transmisji pojawią się gracze z drużyny Team NVIDIA Polska oraz zaproszeni przez nich goście. Wszyscy razem będą zachęcać zebraną widownię do przekazywania darowizn i rejestracji w bazie Fundacji DKMS.

Gracze i artyści spotkają się razem by pomagać chorym!

Podczas charytatywnego streamu pojawią się takie osobistości jak Krzysztof “Jankes” Jankowski, popularny prezenter radiowy czy Wojciech “Łozo” Łozowski, były lider zespołu Afromental. To właśnie oni, w sobotę 9.12 o 12:00 zaczną rozgrywkę w najpopularniejsze gamingowe tytuły – zobaczymy między innymi PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, Destiny 2 czy Counter Strike Global Offensive.

Oprócz znanych osobistości pojawią się również popularne twarze sceny gamingowej czy Youtube’a. Swój udział potwierdził już reZigiusz, Izak, Narvarien czy Wonziu. Swoje wsparcie dla DKMS pokaże również Pasha Biceps, członek drużyny e-sportowej Virtus.Pro.

Pozostając w temacie drużyn – swoje umiejętności zaprezentują na streamie formacje PRIDE, Team Kinguin i AGO Gaming. Wszyscy będą toczyć zmagania na komputerach ACER Predator G6, wyposażonych w karty graficzne organizatora – NVIDIA GeForce GTX. Stream będzie dostępny pod adresem twitch.tv/nvidiagefrocepl

Na streamie zobaczymy Łozo, Izaka, Pashe, reZigiusza czy Jankesa.

NVIDIA CHARITY STREAM to świetna inicjatywa sama w sobie, ale również dobry pretekst do edukacji poprzez zabawę. Wielu ludzi wciąż nie wie o funkcjonowaniu DKMS. Znajdą się również osoby, dla których temat dawstwa szpiku jest zupełnie obcy. To między innymi dla nich organizowana jest akcja NVIDIA. Jej partnerem jest firma ACER, która już na samym początku wyraziła zainteresowanie wsparciem inicjatywy. Jako Redakcja Vieotesty.pl gorąco wspieramy tego typu inicjatywy i zachęcamy do rejestracji w bazie Dawców DKMS – Dawcę to nic nie kosztuje, a pamiętajcie, nie ma nic cenniejszego od zdrowia.

Tak wygląda rozkład jazdy na 36-godzinnym streamie!

blog comments powered by Disqus
Gracze i Artyści Grają Dla DKMS - NVIDIA Charity Stream
Autor: Szymon Szott