PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie kamerki sportowe do 500 zł |TOP 7|

Kamery GoPro HERO5 w Świątecznie Niskich Cenach

Kamery GoPro HERO5 w Świątecznie Niskich Cenach

Przedstawiliśmy Wam już kilkanaście propozycji na świąteczne prezenty. Tym razem trafia się bardzo ciekawa okazja na zakup profesjonalnych kamer sportowych w obniżonych cenach.

GoPro obniża ceny na Święta!

Już niecałe dwa tygodnie do Świąt! Jeśli wciąż nie macie prezentów to najwyższa pora się za nimi rozejrzeć. Swoje propozycje przedstawiła firma GoPro - specjalnie na okres Świąt przygotowała obniżki cen swoich najpopularniejszych produktów. Warto się rozejrzeć, szczególnie, że za kilka tygodni rozpoczyna się okres ferii zimowych. Kamera od GoPro idealnie sprawdzi się podczas szaleństw na stoku.

GoPro obniża ceny swoich produktów - za model Black zapłacimy 1399 zł, za Session 999 zł.

Promocja firmy GoPro obejmuje dwa kompaktowe urządzenia. Są to kamery GoPro HERO5 Black oraz GoPro HERO5 Session. Oba produkty cechują się dużą wytrzymałością, kompaktowymi rozmiarami oraz możliwością nagrywania w jakości 4K. Umówmy się, nikomu nie trzeba przestawiać tej marki i jej urządzeń. GoPro to lider na rynku, a przecenione kamery zostały dogłębnie przetestowane przez recenzentów i pasjonatów. Ciekawić Was może różnica między oba modelami.

Tak prezentują się oba modele kamer HERO5.

GoPro HERO5 Black posiada wymienialną baterię, której próżno szukać w modelu Session. Jednak najważniejszą różnicą jest funkcjonalność - kamera Black jest większa, posiada dwa ekrany, trzy fizyczne przyciski, sterujemy nią poprzez dotykowy wyświetlacz na tyle. Model Session to niewielka kostka pozbawiona dużego wyświetlacza, sterujemy nią za pomocą dwóch przycisków. Różnice znajdziemy również w samej specyfikacji - opcja Black gwarantuje zdjęcia 12MP, natomiast Session 10MP. GoPro HERO5 Black posiada również moduł GPS.

Kamery GoPro sprawdzą się na śniegu, deszczu czy słońcu.

Lista najważniejszych funkcji kamer GoPro HERO5:

  • Nagrania z kamer są automatycznie przesyłane do Twojego telefonu, gdzie aplikacja Quik przekształca je w doskonale zmontowany film QuikStory
  • Wytrzymały korpus kamery
  • Wodoszczelność bez dodatkowej obudowy do głębokości 10 m
  • Filmy w jakości nawet 4K (30 kl./s)
  • Stabilizacja obrazu
  • Zaawansowana redukcja szumu wiatru
  • Zaawansowane połączenie bezprzewodowe z akcesoriami GoPro, pilotami i czujnikami oznaczonymi „Works with GoPro”

Podczas trwania promocji kamery sportowe od GoPro kupimy za 1399 zł (Black) oraz 999 zł (Session).

blog comments powered by Disqus
Kamery GoPro HERO5 w Świątecznie Niskich Cenach
Autor: Szymon Szott