PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Ostatni Dzwonek na Świąteczny Prezent - Smartfon MyPhone w Biedronce

Ostatni Dzwonek na Świąteczny Prezent - Smartfon MyPhone w Biedronce

Wigilia już w najbliższą niedzielę a Ty wciąż nie masz prezentu? Jeśli zaliczasz się do osób, które zakup świątecznego upominku zostawiły na ostatnią chwilę to mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Świąteczny prezent z myPhone!

Święta już za kilka dni - to oznacza ostatni dzwonek dla spóźnialskich, aby kupić najbliższym prezenty. Doskonale wie o tym lubiana przez większość Biedronka, która rzutem na taśmę wprowadza do oferty ciekawy produkt od myPhone. Prezent na ostatnią chwilę? Jeśli wszystkie Twoje plany zawiodły to warto odwiedzić najbliższy sklep, albowiem już jutro, tj. w czwartek 12 grudnia, na półkach zagości nowy smartfon z serii Q-Smart - myPhone Q-Smart III Plus.

Telefon od myPhone to dobry wybór na świąteczny prezent.

Jak zawsze w przypadku produktów z Biedronki liczy się przede wszystkim niska cena przy zachowaniu dobrej jakości. Wynosić ona będzie jedynie 399 zł. Czy warto? Oceńcie sami na podstawie tego, co oferuje!

Jeśli zapomnieliście kupić prezent to warto wybrać się do Biedronki - tam czeka smartfon od myPhone.

MyPhone Q-Smart III Plus wyposażony został w duży, 5,5-calowy ekran HD. Okalają go srebrne ramki, które poprawiają wizualny odbiór urządzenia. Sam wyświetlacz gwarantować ma żywe kolory i doskonałą widoczność. Musicie jednak pamiętać, że jest to produkt budżetowy, nie spodziewajcie się więc wrażeń niczym z najnowszego bezramkowca od Samsunga czy Apple. We wnętrzu urządzenia drzemie czterordzeniowy procesor wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Smartfon posiada moduł 3G, który zapewnia dostęp do Internetu. Zarówno na tyle, jak i na przodzie znajduje się aparat. Tylny - główny - ma 8 Mpx, kamera do selfie - 5 Mpx. Bardzo ciekawa wydaje się konfiguracja pamięci, gdyż jej wbudowana ilość to 16 GB, a możliwa jest rozbudowa o dodatkowe 128 GB przy pomocy karty microSD.

Telefon zapowiada się ciekawie, a przy takiej niskiej cenie to dobry wybór na prezent.

Dla ceniących prywatność zastosowano funkcję Dual SIM, dzięki czemu bez problemu oddzielicie życie zawodowe od prywatnego - takie rozwiązanie pozwala na korzystanie z dwóch numerów telefonu jednocześnie. Smartfon posiada również moduł Bluetooth, GPS czy radio. Całość pracuje na systemie Android Nougat 7.0 i posiada certyfikację GMS, zapewniającą bezpieczeństwo i stabilność oprogramowania Google.

Smartfon myPhone Q-Smart III Plus dobrze leży w ręce.

Telefon myPhone Q-Smart III Plus kupicie we wszystkich Biedronkach na terenie naszego kraju. Na półkach będzie od 21 grudnia do 3 stycznia 2018 roku (lub do wyczerpania zapasów). W prezencie starter TuBiedronka.

blog comments powered by Disqus
Ostatni Dzwonek na Świąteczny Prezent - Smartfon MyPhone w Biedronce
Autor: Szymon Szott