PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2019 - Death Stranding, Star Wars Jedi: Upadły Zakon, RDR 2

Ceny Spadają Jak Szalone - Steam Winter Sale 2017!

Ceny Spadają Jak Szalone - Steam Winter Sale 2017!

Biegnijcie po portfele, szykujcie karty kredytowe - ruszyła coroczna zimowa wyprzedaż gier na Steamie! Obniżki są ogromne, a ilość przecenionych tytułów może przyprawić o zawrót głowy niejednego komputerowego wyjadacza!

Ceny lecą na Łeb na Szyję!

W dniu dzisiejszym, 21 grudnia o godzinie 19:00, ruszyła zimowa wyprzedaż na platformie od Valve. Steam Winter Sale to prawdziwa gratka dla wszystkich graczy - jest to największa promocja organizowana przez “Króla Gabena”. Cała akcja potrwa aż do 4 stycznia do godziny 19:00

Winter Sale to świetna okazja na złapanie ciekawych tytułów w niskich cenach.

Na liście przecenionych tytułów pojawiło się wiele cenionych i popularnych pozycji. Nie sposób zliczyć je wszystkie, jednak wybraliśmy dla Was najciekawsze, naszym zadaniem, okazje:

Lista przecenionych tytułów jest bardzo długa.

Przypominamy, że jest to pierwsza w historii zimowa wyprzedaż, w której będziecie mogli zapłacić w złotówkach! Znacznie ułatwia to przeprowadzenie procesu zakupu. Dodatkowo, każdy z Was może przyłączyć się do społeczności tworzącej Steam Awards 2017 i zagłosować na ulubione tytuły walczące o nagrody w ramach różnych kategorii. Swoje głosy oddawać możecie do 2 stycznia.

Liczą się również Wasze opinie w temacie gier komputerowych w 2017 roku.

Jednocześnie trzeba liczyć się z tym, że duże zniżki ciągną za sobą nieuchronne obniżenie jakości działania całej platformy. Serwery są przeciążone, co może skutecznie utrudnić przeglądanie ofert. Pochwalcie się w komentarzach ile gier uda wam się kupić!

Właściciel platformy na pewno na takich wyprzedażach nie traci.

blog comments powered by Disqus
Ceny Spadają Jak Szalone - Steam Winter Sale 2017!
Autor: Szymon Szott