PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki tani blender do 250 zł? |TOP 10|

Astronauci Obejrzą Najnowsze Gwiezdne Wojny

Astronauci Obejrzą Najnowsze Gwiezdne Wojny

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest niezwykle gorąca. Masa osób z całego świata chce obejrzeć wspomniany film. Niektórzy mają "nieco" trudniej, jak np. astronauci z ISS, ale jak się okazuje, nawet oni dadzą radę!

Gwiezdne Wojny w kosmosie - dosłownie!

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi będzie prawdziwym hitem, jeżeli chodzi o popularność. Czy wyobrażacie sobie jednak oglądanie tego filmu... w kosmosie?

NASA potwierdziła, że astronauci (jest ich sześciu) przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej będą mieli taką możliwość.

Astronauci golądają Gwiezdne Wojny

Jak astronauci oglądają filmy na ISS?

Sam sprzęt to nie problem w tym przypadku - na stacji znajduje się bowiem laptop i projektor HD. Problemem jest za to dostarczenie samego filmu.

Astronauci oglądają film Grawitacja

Wielu z Was pewnie pomyśli, że odbędzie się to za pośrednictwem Internetu - niestety, połączenie między Ziemią a ISS jest tragicznej szybkości.

Najprawdopodobniej, kopia filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi przyleci na ISS na pokładzie kapsuły SpaceX Dragon, której misją jest zaopatrzenie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, a dotrze ona tam już w najbliższy piątek.

Przeczytaj też: Dodzwonił Się Do Stacji Kosmicznej i... Dostał Odpowiedź >>>

Być astronautą

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze marzyłem o karierze astronauty. Jak widać, w ich pracy jest też czas na rozrywki. 

Swoją drogą, wybieracie się na najnowsze Gwiezdne Wojny? 

blog comments powered by Disqus
Astronauci Obejrzą Najnowsze Gwiezdne Wojny