PODPOWIEDZI:

Najnowsze modele telewizorów TCL z innowacyjnymi funkcjami dla fanów gier!

Najnowsze modele telewizorów TCL z innowacyjnymi funkcjami dla fanów gier!

Najnowsze modele telewizorów TCL ucieszą zwłaszcza miłośników elektronicznych rozgrywek. Firma wzięła pod uwagę różne preferencje i wymagania fanów gier wideo, dlatego postawiła na inteligentne funkcje w swoich urządzeniach. O szczegółach dowiesz się w poniższym newsie.

TCL to jeden z wiodących producentów telewizorów na świecie. Tym razem firma skupiła się na miłośnikach gier. Oferuje im innowacyjne ekrany, a także wiele funkcji, które poprawiają wrażenia z gamingu. Poprzeczka została podniesiona, a samo pojęcie rozrywki jest na nowo definiowane.

Marka TCL postarała się jak najlepiej zrozumieć potrzeby fanów gier, pytając ich, co jest dla nich najważniejsze. Dzięki temu producent mógł zastosować w swoich telewizorach wiele istotnych dla graczy funkcji.

Już na wstępie można powiedzieć, że telewizory TCL wyróżniają się imponującym poziomem wydajności, wyraźnymi cieniami, jasnymi refleksami, bogatymi kolorami i krótkimi czasami reakcji. To sprawia, że wrażenia w grach 4K są najlepsze.

Najistotniejsze funkcje dla graczy w telewizorach TCL

Telewizory firmy TCL posiadają szereg zintegrowanych funkcji, które ucieszą fanów gier. Mowa o:

 • Niskie opóźnienie sygnału wejściowego - w grach, gdzie jest dużo ruchu niezwykle ważne jest, aby reakcja na naciśniecie przycisku w kontrolerze niemal natychmiast przekładała się na reakcję na ekranie. W telewizorach TCL, zwłaszcza z funkcją "Gaming Mode" (game master, game master pro), masz do czynienia z niskimi opóźnieniami na wejściu.
 • Najwyższe częstotliwości odświeżania - spora część telewizorów TCL oferuje natywną częstotliwość odświeżania 144 Hz lub nawet 240 Hz w rozdzielczości Full HD. To oznacza płynniejszy ruch oraz bardziej responsywną rozgrywkę. W grach z gatunku strzelanki first-person i grach wyścigowych będzie miało to ogromne znaczenie.
 • Rozdzielczość 4K - z wyraźnym i szczegółowym obrazem spotkasz się w telewizorach TCL o rozdzielczości 4K. Jak wiadomo, zapewnia ona niesamowite wrażenia.
 • Obsługa HDR i Dolby Vision Gaming - telewizory TCL są wyposażone w obsługę High Dynamic Range (HDR), taką jak Dolby Vision czy HDR10. HDR odpowiada za poprawę kontrastu i wierność kolorów, a także zapewnia odpowiednią jasność, aby wszystko wyglądało bardziej realistycznie. Dolby Vision to z kolei gwarancja wyjątkowej jakości obrazu. Mowa o niesamowitej jasności, właściwym kontraście i kolorach oraz o szczegółowości.
 • Tryb gry i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM) - dedykowany tryb gry i ALLM w TV od TCL automatycznie przełącza telewizor w tryb niskiego opóźnienia po wykryciu podłączonej konsoli. Takie rozwiązanie daje najlepszą wydajność i to bez konieczności ręcznego dostosowywania ustawień.

Wiele telewizorów marki TCL znajdziesz w naszym dziale ranking telewizorów, więc zachęcam do odwiedzenia go.

uhonorowany nagroda EISA GAMING TV 2023-2024 telewizor TCL

  Oferta telewizorów TCL zaprojektowanych dla graczy

  Telewizor jest przeznaczony dla użytkowników ceniących duże ekrany, znakomite wrażenia dźwiękowe i możliwość grania z poziomu kanapy. Monitory są z kolei dla osób, którym najbardziej zależy na wydajności, szybszym czasie reakcji, rywalizacji. Firma TCL połączyła te cechy i ma do zaproponowania modele telewizorów QLED i Miniled TV przeznaczone dla graczy.

  1. TCL QLED 4K TV 55C745 - to uhonorowany nagrodą EISA "GAMING TV 2023-2024" telewizor. Stanowi połączenie spektakularnych kolorów QLED, kontrastu Full Array Local Dimming i szczytowej jasności ze wszystkimi najnowszymi funkcjami dla graczy. TCL QLED 4K TV 55C745 potrafi samodzielnie dostosować się do każdego źródła. To prawdziwy przełom, gdyż technologia AMD FreeSync oznacza płynną, wolną od artefaktów rozgrywkę przy niemal dowolnej liczbie klatek na sekundę. Wrażenia z gry wchodzą na najwyższy poziom, co jest zasługą Game Master 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar, 240Hz Game Accelerator.
  2. TCL 65C845 - telewizor nagrodzony przez EISA tytułem "BEST HOME THEATRE MINI LED TV 2023-2024". To efekt wyjątkowej jakości audio-wizualnej i funkcji oprogramowania, które zapewniają doskonałą wydajność w każdych warunkach. TCL 65C845 jest oparty na technologii podświetlenia Mini LED i QLED. Wspierany przez algorytmy jakości obrazu AiPG 3.0. Jasność na poziomie aż 2000 nitów.
  3. TCL 55C805 - to kolejny dobry wybór dla gracza. Wyróżnia się matrycą Full Array Mini LED 5-tej generacji, QLED, 4K HDR Premium 1300 i 144 Hz Motion Clarity Pro. Kontrast jest niezwykle dokładny, kolory pełne, obraz odpowiednio ostry. Game Master Pro 2.0, 144 Hz VRR, Game Bar, 240 Hz Game Accelerator i najnowszy obsługiwany format HDR spełni wymagania miłośnika elektronicznych rozgrywek.
  4. TCL 65C955 - posiada 2000 stref lokalnego wygaszania i maksymalną jasność, więc jest zachowana równowaga między dużym ekranem a wyjątkową jakością obrazu z najwyższą wydajnością Mini LED i QLED. Za wrażenia dźwiękowe odpowiada system audio Onkyo 120W i Dolby Atmos.
  5. TCL QD-Mini LED TV X955 - został wyposażony w ponad 5000 stref lokalnego wygaszania i ponad 5000 nitów szczytowej jasności. Poziom szczegółowości i żywości jest rewelacyjny. Cechuje się technologią QLED, szeroką gamą kolorów DCI-P3 98%, generuje ponad miliard kolorów. Telewizor  zasilany procesorem AiPQ 3.0 (najnowsze autorskie algorytmy AI firmy TCL oznaczają zoptymalizowaną klarowność, kontrast, obsługę HDR, kolory i ruch w różnych scenach). Użytkownik może liczyć również na potężną kinową wydajność audio i zachwycający design.

  Strategia TCL jest skoncentrowana na branży gamingowej na poziomie globalnym. Gracz wejdzie w świat nieskończonych możliwości. Najnowocześniejsze telewizory i funkcje wynoszą wrażenia z gry na nowy poziom. Cały czas celem firmy TCL jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających graczy, dlatego nadal będzie tworzyć kolejne innowacje.

  blog comments powered by Disqus
  Najnowsze modele telewizorów TCL z innowacyjnymi funkcjami dla fanów gier!