PODPOWIEDZI:

Pisz na Komputerze Niczym na Kartce - Lenovo Miix 630

Pisz na Komputerze Niczym na Kartce - Lenovo Miix 630

Na trwających targach CES 2018 Lenovo ogłosiło wprowadzenie na rynek nowego urządzenia “2 w 1”. Produkt powstał we współpracy z firmami Qualcomm oraz Microsoft. Funkcje Lenovo Miix 630 mają stanowić nowy sposób na pracę mobilną.

Lenovo prezentuje Miix 630

Najnowszy komputer “2 w 1” to owoc współpracy trzech dużych marek - Lenovo, Qualcomm oraz Microsoft. Stworzyli oni urządzenie, które zapewni dużą wygodę pracy mobilnej. Urządzenie działać będzie na systemie Windows 10 S, oferować wydajność laptopa i zapewniać stałą łączność smartfonów. Producent deklaruje nie tylko sprawne Wi-Fi, ale również 4G LTE. Brak hotspotu przestał być problemem!

Lenovo prezentuje Miix 630, urządzenie dla pracujących w podróży.

Urządzenie  Lenovo Miix 630 ma działać cicho oraz posiadać odłączaną, pełnowymiarową klawiaturę z piórem cyfrowym. Całość opiera swoją wydajność o platformę Snapdragon 835 Mobile PC. W połączeniu z popularnym systemem operacyjnym ma stanowić podłoże efektywnej pracy w podróży. W pakiecie dołączona jest pełnowymiarowa, podświetlana klawiatura. Jest ona dodatkowo wyposażona w panel dotykowy, który pozwala na wygodne pisanie czy projektowanie. Model Miix 630 posiada również cyfrowe pióro Lenovo o 1024 punktach czułości. Funkcja Windows Ink ma zapewniać wrażenie pisania po papierze.

Możesz pracować na nim jak na tablecie lub laptopie.

Dostępność Windowsa 10 to przede wszystkim większe bezpieczeństwo, wydajność i uniwersalność. Sprzyja również produktywności dzięki aplikacjom ze sklepu Microsoft Store. Co więcej, użytkownicy wymagający mogą bezpłatnie zaktualizować Miix 630 do wersji Pro!

Klawiatura stanowi również stylową ochronę ekranu.

Lenovo Miix 630 z klawiaturą ma zaledwie 15,6 mm grubości, waży 1,33 kg. Działa niezwykle długo na jednym ładowaniu - około 20 godzin ciągłej pracy. Co ciekawe, zachowuje łączność również w trybie czuwania. Konstrukcja jest lekka i smukła, co pozwala na dobre odprowadzanie ciepła. Sam tablet to ekran dotykowy WUXGA+ o przekątnej 12,3 cala. Obsługuje inteligentnego asystenta cyfrowego Cortana.

Mimo, że jest urządzeniem "2 w 1" to oferuje aż 5 typów pracy.

Cena i dostępność

Cena Lenovo Miix 630, wraz z klawiaturą i piórem, to 799,99 USD. Dostępny będzie w II kwartale 2018 roku na stronie producenta. Urządzenie będzie kompatybilne z sieciami wybranych operatorów lokalnych.

blog comments powered by Disqus
Pisz na Komputerze Niczym na Kartce - Lenovo Miix 630