PODPOWIEDZI:

Zegarek, Który Zebrał 5 Milionów Dolarów - MyKronoz ZeTime!

Zegarek, Który Zebrał 5 Milionów Dolarów - MyKronoz ZeTime!

O tym, jakim hitem stały się portale typu Kickstarter nie trzeba nikomu mówić. Dzięki crowdfundingowym zbiórkom powstało wiele ciekawych i praktycznych urządzeń, a ambitni producenci mogą pozyskać fundusze na rozwój.

ZeTime na CES 2018

Na targach CES 2018 pojawił się MyKronoz, szwajcarski producent akcesoriów mobilnych. W Las Vegas zaprezentował on zegarek hybrydowy ZeTime, który szturmem wbił się na główną stronę Kickstartera i osiągnął sukces. Podczas trwania zbiórki prawie 27 tysięcy osób wsparło MyKronoz kwotą 5 333 792$.

Zegarek ZeTime podbił serca użytkowników Kickstartera.

Zegarek MyKronoz ZeTime jest urządzeniem hybrydowym - posiada tradycyjny mechanizm zegarka oraz kolorowy, dotykowy wyświetlacz. Dużym plusem jest również pojemna bateria, która, według producenta, wytrzyma do 30 dni bez konieczności ładowania. Urządzenie oferuje znane nam funkcje - mierzenie pulsu, liczby spalanych kalorii czy odbieranie połączeń. Tutaj raczej bez rewolucji.

ZeTime projektowano z największą dbałością o szczegóły.

Ciekawszym tematem jest sama zbiórka na Kickstarterze. Jak wykazało zainteresowanie, ludzie chcą tego typu urządzeń. Wystarczy spojrzeć na liczby, by wiedzieć, że jest to strzał w dziesiątkę - darczyńcy przebili ponad stukrotnie zakładany próg!

Zegarek posiada mechanizm klasyczny oraz dotykowy wyświetlacz.

Na targach dowiedzieliśmy się o dwóch wersjach zegarka - ZeTime Regular oraz ZeTime Petite. Oba modele różnią się od siebie rozmiarami. Model Regular jest większy, szerokość koperty to 44 mm, paska 22 mm. Natomiast opcja Petite to dobry wybór dla kobiety - koperta ma 39 mm, pasek 18 mm.

Zegarek posiada wymienne paski oraz tarcze.

Cena i Dostępność

Dobrą wiadomością jest fakt, że zegarek od MyKronoz jest już dostępny w Polsce - jego cena to około 899 zł, znajdziecie go w sklepach Media Markt oraz Saturn.

Planujecie zakup? Korzystacie z tego typu urządzeń?

blog comments powered by Disqus
Zegarek, Który Zebrał 5 Milionów Dolarów - MyKronoz ZeTime!