PODPOWIEDZI:

Dodatkowa Energia w Kieszeni - Tani Power Bank Hykker w Biedronce

Dodatkowa Energia w Kieszeni - Tani Power Bank Hykker w Biedronce

Nie znam osoby, która nie korzysta z banku energii. Jeśli posiadasz nowoczesnego smartfona to dodatkowa porcja energii zawsze jest w cenie. Za markowe, pojemne konstrukcje przychodzi często słono zapłacić, jednak naprzeciw konsumentom wychodzi Biedronka.

Hykker Power Bank w Biedronce!

Już od czwartku, tj. 25 stycznia 2018 roku, w ofercie sieci sklepów Biedronka znajdzie się nowoczesny przenośny akumulator. Power Bank 4800 mAh to urządzenie przede wszystkim tanie. Jego cena wynosić będzie jedynie 29,99 zł. Taka kwota zachęca do kupna - nawet “na zapas”.

Hykker prezentuje ciekawy power bank - jego pojemność to 4800 mAh.

Urządzenie Hykker Power Bank 4800 mAh zostało zamknięte w eleganckiej, opływowej obudowie wykonanej z metalu. Do wyboru jest kilka kolorów, w tym niebieski czy złoty. Posiada wskaźnik poziomu naładowania oraz jeden port USB. Szkoda, że producent nie oferuje dwóch, jednak w tej cenie jest to wybaczalne. Co ważne, całość jest dosyć poręczna, wymiary urządzenia to 90 x 77 x 22 mm. Waży niewiele - 231 g. Pojemność 4800 mAh pozwoli na dwukrotne naładowanie np. iPhone’a 6.

Power Bank posiada przyjemną, metalową obudowę.

Power Bank od Hykkera sprawdzi się jako zewnętrzne źródło energii w awaryjnej sytuacji. Niewielkie wymiary pozwolą na swobodne nosze go, wrzucenie do plecaka czy podróżnej torby. Sprzęt posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.

Korzystacie na co dzień z power banków? Ja bez swojego nie przeżyłbym dnia!

blog comments powered by Disqus
Dodatkowa Energia w Kieszeni - Tani Power Bank Hykker w Biedronce