PODPOWIEDZI:

Mechaniki za Grosze - Bloody Poszerza Ofertę!

Mechaniki za Grosze - Bloody Poszerza Ofertę!

Kupno klawiatury mechanicznej to wciąż droga zabawa - za najpopularniejsze modele przyjdzie nam słono zapłacić. Co zrobić, jeśli nie chcemy wydawać majątku na rynkowych liderów? Z odpowiedzią przychodzi marka Bloody!

Tanie Mechaniki od Bloody!

Oferta A4Tech Bloody poszerza się aż o 4 nowe modele klawiatur mechanicznych. W katalogu producenta pojawią się bardzo szybkie modele z podświetleniem LED:

Klawiatury A4Tech gwarantują wysokie osiągi w grach.

Najciekawszym elementem wszystkich nowych modeli jest zaawansowane podświetlenie. Jest ono programowalne, gwarantuje paletę RGB wraz z efektami animowanymi. Za pomocą dedykowanej aplikacji możemy zapisać aż 10 różnych profili podświetlenia. Ciekawym dodatkiem jest możliwość eksportowania, importowania i udostępniania stworzonych motywów. Podświetlenie można dowolnie regulować, manipulować jego natężeniem lub całkowicie wyłączyć. Wszystkie modele posiadają technologię pełnego N-Key Rollover - w teorii możemy aktywować wszystkie klawisze na raz.

Urządzenia są szybkie i wydajne - granie na nich to przyjemność

Modele B810R oraz B820R charakteryzują się klasycznym designem, posiadają mechaniczne przełączniki optyczne. Klawiatury zostały w całości oparte o technologię Light Strike. Panel przedni B820R został wykonany ze szczotkowanego aluminium.

Tak prezentuje się model B975!

Urządzenia B930 i B975 wykorzystują technologię Light Strike trzeciej generacji. Producent deklaruje, że gwarantują dużą szybkość działania oraz wytrzymałość. Usprawniona została stabilizacja klawiszy w jednej płaszczyźnie, co przekłada się na większą kontrolę. Co ciekawe, A4Tech zastosowało autorskie rozwiązanie niwelujące dźwięk zużywających się klawiszy. Warto to przetestować, nie sądzicie?

Model B820R to elegancja i wysoka wydajność!

Nowe mechaniki A4Tech - Ceny

Najnowsze klawiatury Bloody są już dostępne w wybranych sklepach ze sprzętem komputerowym w cenach 249 zł (B810R, B820R), 269 zł (B930) i 289 zł (B975).

blog comments powered by Disqus
Mechaniki za Grosze - Bloody Poszerza Ofertę!