PODPOWIEDZI:

Innowacyjne Słuchawki Zrobione z... Grzybów!

Innowacyjne Słuchawki Zrobione z... Grzybów!

Marka Bloody poszerza ofertę o dwa nowe modele słuchawek. Nie jest to zwykły sprzęt, albowiem do jego wykonania wykorzystano najnowsze zdobycze technologii oraz… grzyby!

Innowacyjna membrana z grzybni!

Katalog A4Tech Bloody powiększył się o dwa modele słuchawek hybrydowych - Bloody M510 oraz Bloody M550. Urządzenia są naprawdę wyjątkowe, korzystają z hybrydowych membran M.O.C.I wykonanych z użyciem nanorurek węglowych oraz nanowłókien specjalnie hodowanej grzybni!

Słuchawki od A4Tech są wyjątkowe - ich membrana zawiera grzybnię!

Oba modele charakteryzują się dosyć nowoczesnym, lecz stonowanym designem. “Gamingowość” nie gryzie w oczy, mogę pokusić się o stwierdzenie, że mają w sobie nutę elegancji. Pałąk i nauszniki pokryte zostały ekoskórą. Taki zabieg ma zwiększyć komfort użytkowania oraz żywotność samej konstrukcji.

Tak prezentuje się model M510.

Za jakość dźwięku odpowiedzialne są duże, 40-milimetrowe przetworniki. Pozwalają one uzyskać czysty, dobrej jakości dźwięk. Nauszna konstrukcja pozwoliła na zapewnienie maksymalnego komfortu oraz dużego wytłumienia dźwięków otoczenia. Oba modele posiadają również mikrofon, który został umieszczony na kablu. Jego częstotliwość wynosi 75Hz - 16kHz, czułość - -45 decybeli. Słuchawki są przyjazne w przenoszeniu - nauszniki można obrócić o 90 stopni, a kabel posiada kwadratowy przekrój, co zabezpiecza całość przed poplątaniem. Gdyby to nie wystarczało - jest odpinany.

Specyfikacja słuchawek ze strony producenta.

Najciekawszym elementem jest jednak hybrydowa membrana. Tak jak wspomniałem, jest ona stworzona ze specjalnie hodowanej w tym celu grzybni, Połączenie dwóch materiałów o różnej charakterystyce pozwoliło na stworzenie membrany o zaskakujących możliwościach. Producent zapewnia, że charakteryzuje się ona wytrzymałością metalu, przy zachowaniu grubości kartki papieru. Również dzięki niej, dźwięk generowany przez słuchawki jest krystalicznie czysty, posiada głębokie basy.

Słuchawki Bloody wykorzystują membranę M.O.C.I.

Słuchawki M510 i M550 dostępne są w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenach od 139zł (M510) oraz 149zł (M550).

blog comments powered by Disqus
Innowacyjne Słuchawki Zrobione z... Grzybów!